FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 8 Mayıs 2021 218 Görüntüleme

Başkan ZEYBEK Talep Etti, Bakan KASAPOĞLU Talimat Verdi

SAHİPATA SPOR SALONU İHALEYE ÇIKIYOR

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Sahipata Mahallesi’ndeki Kapalı Spor Salonu inşaatının tamamlanması konusunda Gençlik Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun her türlü desteği vereceğini müjdeledi.

10 milyon TL kaynak aktarılacak

Hafta sonu bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere şehrimize gelen Gençlik Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu’na Kapalı Spor Salonu inşaatıyla ilgili dosya hazırladıklarını ifade eden Zeybek Başkan inşaatın tamamlanması konusunda 10 milyon TL gerektiğini ve kısa süre içerisinde bakanlık tarafından ihaleye çıkılacağını söyledi.

“Her türlü yatırımın takipçisiyiz”

Bakan Kasapoğlu’nun inşaatın tamamlanması konusunda her türle desteği vereceğini söyleyen Zeybek Başkan; “Bizden önceki dönemde yapımına başlanmış olan ve yüzde 40 oranında tamamlanmış Sahipata’daki spor salonu inşaatını ekip arkadaşlarımız ile birlikte inceledik. Geçtiğimiz hafta sonu şehrimize teşrif eden Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na bizzat konuyu ilettim. Kendisi sağolsun maddi anlamda bu inşaatın tamamlanması için her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Allah izin verirse Bakanlık tarafından ihale süreci en kısa zamanda başlayacak. Afyonkarahisar’ımıza yapılan ve yapılacak her türlü yatırımın takipçisiyiz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil