FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 24 Aralık 2021 192 Görüntüleme

Başkan Zeybek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti, 'Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılmak için gittiği Kızılcahamam'da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir araya geldi.

Bire bir görüştü

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, belediyelerin çalışmaları ve seçim öncesinde izlenecek yol haritasının belirlendiği AK Parti’nin Kızılcahamam kampına katıldı. 804 il ve ilçe belediye başkanının katıldığı kampta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bire bir görüşme gerçekleştiren Başkan Zeybek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı.

‘Tüm Afyonkarahisarlılara selamı var”

Görüşmenin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başkan Zeybek; “Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda bire bir görüştük. Kendisinin tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize selamları var. Rabbim uzun, hayırlı ömürler versin. Başımızdan eksik etmesin” dedi.

Başkan Zeybek açıklamasının devamında “AK Parti’mizin mayasında; istişare var, samimiyet var, hizmet var. “Güçlü Türkiye” sloganımızla millete hizmet yolunda durmak yok yola devam inşallah…” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil