FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 18 Şubat 2021 233 Görüntüleme

Başkan Yakan’dan Vatandaşa Kandil Ziyareti

Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan, Regaip Kandili nedeniyle kasaba da bulunan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, kandillerini kutladı.

Dönem dönem gerçekleştirdikleri ev ziyaretleriyle zor koşullarda yaşamını sürdüren ailelerin yanında olan Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan, bu ziyaretlerde vatandaşların sıkıntılarını dinleyip ihtiyaçlarını gideriyor. Regaip Kandili nedeniyle, İlçe jandarma komutanlığı görevlilerinde eşlik ettiği ziyarette Başkan Yakan, ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti. Başkan Yakan ziyaretlerde vatandaşların hem sorunlarını dinledi, hem de hediyeler takdim etti.

“Vatandaşlarımızın her zaman yanındayız”
Vatandaşlara pandemi nedeniyle evde kalmaları ve kurallara uymaları hususunda uyarılarda bulunan Başkan Yakan, vatandaşların kandilini kutladı. Başkan Yakan, “İhtiyaç sahiplerine ayrım yapmadan kucak açan ve ihtiyaçlarına cevap veren bir anlayışla halkımıza hizmet ediyoruz. Bu noktada sosyal projeler her zaman önceliğimiz olmuştur. Regaip Kandili nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek hem sıkıntılarını dinliyoruz, hem de kandillerini kutluyoruz. Belediye olarak vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Tüm halkımızın Regaip Kandili mübarek olsun” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil