FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 20 Şubat 2021 300 Görüntüleme

Başkan YAKAN, “Komşusu Aç İken Tok Yatan Bizden Değildir”

Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp YAKAN, sosyal belediyecilik uygulamalarına devam ediyor. Belediye tarafından kurulan aşevi sayesinde kasabadaki ihtiyaç sahibi ailelere günlük sıcak yemek veriliyor.

Ahmetpaşa kasabasındaki ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Belediye Başkanı Eyüp YAKAN’ın girişimleri ile her gün sıcak yemek ile buluşuyor. Sosyal belediyecilik uygulamalarına bir hizmet daha ekleyen Başkan Yakan, faaliyete geçirmiş olduğu aşevi sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine kadar sıcak yemekler götürülüyor.

“Sosyal hizmetlere Önem Veriyoruz”
Belediyemizn destekleri ile kurulan aşevi sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp YAKAN, “Belediye olarak en fazla önem vereceğimiz konulardan birisi de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmektir. Belediye olarak asfalt, alt yapı, temizlik, imar gibi asli hizmetlerinin yanı sıra sosyal hizmet çalışmalarına da büyük önem veriyoruz. Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir, anlayışı ile yürüteceğimiz çalışmalar gün geçtikçe artarak devam edecektir” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil