resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 17 Kasım 2021 304 Görüntüleme

Başkan Vekili KISTIRAK, ” Ne Yazık Ki Büyük Ve Kirli Oyunlardan En Çok Vatandaş Etkileniyor”

Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Başkan Vekili Safiye Alkan KISTIRAK gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Güç Birliği Partisi Türkiye Kadın Kolları Başkan Vekili Safiye Alkan KISTIRAK gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başkan Vekili KISTIRAK,

“Güne Türkiye’de her şey yolunda diyerek başlamak isterdim maalesef öyle bir gündem söz konusu değil. Dolar 10 .06 Türk Lirası, asgari ücret 2820 Türk Lirası bunun dolarla ne ilgisi var diyeceksiniz. Bir ülke dış pazar ve iç pazarda ithalat ve ihracatını dolar bazında yapıyorsa ve her geçen gün para birimi Amerikan Doları’nın yanında değer kaybedip yerle yeksan oluyorsa sorun büyük ve telafisi maalesef ki yok demektir.

Güç Birliği Partisi bu konuda net ve kararları katidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşları ekmek davasında iken bu kadar büyük oyunları bu kadar kirli para aktarımını hak etmeyecek kadar dürüst ve çalışkandır. Ne yazık ki büyük ve kirli oyunlar en çok vatandaşı etkiliyor. Evine ekmek götürmek isteyen kimseye muhtaç olmadan yaşama hakkı; her insan ve her birey gibi Türk Milleti’nin de hakkıdır. Güç Birliği Partisi bu çileler bitsin diye harekete geçti. İyileştirmeye önce ekonomiden başlayıp sırayla kanayan yaralara merhem olacak ve bu Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP ile mümkün olacak. Sayın Ali KARNAP ve ekibi harekete geçti. Türk Milleti insanca yaşam haklarına bizim iktidara yürüyüşümüz ile müreffeh bir ülke olmanın ferahlığını yaşayacaktır .” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil