FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 4 Mart 2021 559 Görüntüleme

Başkan ULUÇAY Saldırıya Uğrayan Çiğ Köfteciyi Ziyaret Etti

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, saldırıya uğrayan çiğ köfteci esnafını ziyaret etti. Ziyarete Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de katıldı. Burada konuşan Başkan Uluçay saldırıyı şiddetle kınadığını ifade etti ve geçmiş olsun dileklerini ileten Uluçay, olayın başından bu yana takipçisi olduklarını, bundan sonra da gereği neyse yerine getireceklerini belirtti.

 

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Çiğ köfte acılı diye işyeri çalışanı genci darbeden ve kişinin yakınları da dükkana saldırdı. O saldırının ardından iki zanlı da tutuklandı. Olayın ardından AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk çiğ köfte işletmecisi K.D. ’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Saldırıya uğrayan Y.K.’nın ise olay nedeniyle bir süreliğine izne ayrıldığı belirtildi.

 

”SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM”

Ziyarette bir açıklama yapan Başkan Uluçay, “Menfur saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Başından beri Sayın Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve milletvekillerimiz olayın takipçisidir. İnşallah Afyonkarahisar’da bir daha böyle bir olayın yaşanmamasını ümit ediyoruz. Yılmaz kardeşimize de işyeri sahibi Kadir beye de tekrar geçmiş olsun diliyoruz. Allah beterinden saklasın. İnşallah Afyonkarahisar’da birlik ve beraberliğimiz bozulmasın” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil