FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 8 Mayıs 2021 224 Görüntüleme

Başkan ULUÇAY, “Cumhur İttifakı Adayımız Erol Karabacak”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 6 Haziran’da Sinanpaşa’ya bağlı Güney kasabasında yapılacak seçimlerinde Cumhur İttifak’ının adayının Erol Karabacak olduğunu duyurdu.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay 6 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi Güney kasabası adayını açıkladı. Toplantıya, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Seçim İşleri Başkanı Talha Hüseyin Akkaya, Yerel Yönetimler Başkanı Salih Alaka ile Sinanpaşa İlçe Başkanı Nuri Köse katıldı.

“Erol Karabacak üzerinde ortak bir karara varıldı”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada “Bildiğiniz üzere 6 Haziran’da yapılacak olan Sinanpaşa ilçemizin Güney kasabasında belediye başkanlığı seçimi için aday adaylığı süreci başlamış ve bu konuda; yapılan anketler, milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile yapılan istişareler, Genel Merkez ile yapılan görüşmeler ve cumhur ittifakının değerlendirmeleri neticesinde Erol Karabacak ismi üzerinde ortak bir karara varılmıştır. Bundan sonraki süreçte Güney kasabamızda özlemle uzun yıllardır beklenen hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz” dedi.

“19 yıllık hizmetlerimiz dava arkadaşlarımız için mihenk taşıdır”

“Güney kasabamızda Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğini yaşatmak ve tek bir sorunun dahil adının anılmayacağı bir hizmet belediyeciliğini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yürüteceğimizi belirtmek istiyoruz” diyen Uluçay, “Güney kasabamızın tüm sorunlarına tamamıyla hakimiz ve çözüm için yol haritamızı önümüze alarak çalışmaya başladık. Türkiye’de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yolculuğuna 1994 yılında İstanbul’dan başlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, siyasetin, insanlara etkin bir şekilde hizmet etmek ve sorunları çözmek olduğunun bilinciyle yeni bir belediyecilik anlayışı ortaya koymuştu. Aynı bilinçle 19 yıldır yaptığımız hizmetler, şehirlerimizin yönetimine talip olan bütün yol ve dava arkadaşlarımız için bir mihenk taşı niteliğindedir” ifadelerine yer verdi.

Cumhur ittifakı milletvekillerine teşekkür etti

Uluçay sözlerini, “Bundan sonra gönül belediyeciliği yolculuğuna Güney kasabamızda Cumhur ittifakının ortak adayı olan Erol Karabacak ile devam edeceğimizi duyurur, ülkemize Afyonkarahisarımıza, Sinanpaşamıza, Güney ve Çalışlar halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Gerek hukuki süreçte gerek ise aday adaylık sürecinde gayret ve özverili çalışmalarından dolayı cumhur ittifakı milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadeleri ile noktaladı.

“Cumhur ittifakına layık olmaya çalışacağız”

Güney Belediye Başkan adayı Erol Karabacak da “Bizler elimizden gelen çaba ve gayreti göstererek Cumhur ittifakına layık olmaya çalışacağımıza inanıyorum. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil