FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 25 Mayıs 2021 254 Görüntüleme

Başkan Uluçay; “Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Güney’e Gelecek”

AK Parti heyeti Güney’de seçim çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün kasabaya giden heyet seçim bürosunu ziyaret ederek vaatlerini yinelediler. Burada konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay “Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Güney’e gelecek” dedi.

Güney’de seçim çalışmalarını aralıksız devam eden AK Parti, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Sinanpaşa İlçe Başkanı Nuri Köse ile birlikte Güney’de seçim bürosunu ziyaret ettiler.

“Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Güney’e gelecek”

Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Sizin bütün talep ve önerilerinizi dikkate alıyor bir bir çözüyoruz. Çalışlar’ın da sıkıntılarını, taleplerini biliyoruz. Gerek parke taşları, gerek telefonla alakalı talepleri önümüzde. İnşallah başta telefon operatörü olmak üzere oraya da sabit bir direkt dikeceğiz. Cuma günü Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum geliyor. Erol başkanımız ile görüştük. Küçük Sanayi ve TOKİ ile alakalı Çevre Şehircilik bakanımıza taleplerimiz olacak. Sizlerin de aklına gelen bir şey olursa Çevre Şehircilik bakanımıza iletelim. Yatırımlarında en kısa zamanda beldemize gelmesi için gayret sarf edelim. Mehmet başkanımız, milletvekillerimiz, Bakanımız, Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyecek şekilde yüksek bir oy oranıyla sizlerden ricamız son güne kadar hiç ara vermeden yoğun bir şekilde seçmeni rahatsız etmeyecek şekilde ikna edecek inşallah yüksek bir oy oranı ile Cumhurbaşkanımıza seçim sonuçlarımızı sunalım” dedi.

“Siz üzerinize düşeni yapacaksınız, biz de”

Uluçay’ın ardından söz alan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de “6 Haziran’dan sonra üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Boynumuzun borcu ne ise gereğini yerine getireceğiz. Güney’i hak ettiği yere getirmeye gayret sarf edeceğiz. Allah yanlışa fırsat vermesin. Siz üzerinize düşeni yapacaksınız, biz de üzerimize düşeni yapacağız” şeklinde konuştu.

“Karabacak sözü ile bu işi bitireceğiz”

Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ise konuşmasında “Her partinin seçim sloganı vardır ve bu seçim sloganı üzerinden seçime gidilir. Benim burada duyduğum bir söz çok hoşuma gitti. O da; Karabacak sözüdür. Allah’ın izniyle 6 Haziran ile birlikte Karabacak sözü ile burada işi bitireceğiz” ifadelerine yer verdi.

“Güney kararını vermiş”

AK Parti Merkez ilçe başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de “Güney kararını vermiş. AK Parti İl Başkanımız burada, Belediye Başkanımız burada, Merkezden bizde yerimizde duramadık. Buradaki seçim havası çok güzel. Gördüğümüz kadarıyla Güney’de kararını vermiş. Allah’ın izniyle ampulleri yakacak ve AK iktidarla yola devam edecektir” dedi.

“Çok yüksek bir oyla Cumhurbaşkanımızı gururlandıracağız”

Sinanpaşa İlçe Başkanı Nuri Köse de “Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Biz her zaman belediye başkan adayımızın yanında olacağız. İl Başkanım, Belediye Başkanım, milletvekillerimiz canla başla çalışarak sizlerin destekleriyle İnşallah çok yüksek bir oy ile Cumhurbaşkanımızı gururlandıracağız. Muhalefetin de sesini tıkayacağız” dedi.

“Kasabamıza kalıcı olarak baz istasyonu dikilecek”

Son konuşmayı Belediye Başkan adayı Erol Karabacak yaptı. Karabacak şöyle dedi; Çalışlar’da bizim getirmiş olduğumuz mobil baz istasyonunun seçimin akabinde gideceğini söylemişler. Kesinlikle böyle bir şey söz konusu olamaz. Ben o gün Türk Telekom’da kurum yöneticisi ile yaptığım görüşmede 15 gün sonra kalkacağını söyledi, ben de kabul etmedim. Eğer 15 gün ise ben kabul etmiyorum, hiç yapmayın dedim. Sonra devreye il başkanımız girdi ve gereğini yaptı. Biz insanlarımızı, Çalışlar mahallemizin sakinlerinin kesinlikle aldatamayız. Biz bugüne kadar böyle bir şey yapmadık, yapmayız. Mobil baz istasyonunun ardından, baz istasyonu dikilecektir, kimse bu konuda tereddüt etmesin.

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil