FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 9 Mart 2021 741 Görüntüleme

Başkan Serkan Koyuncu’dan Miraç Kandili Mesajı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Koyuncu’nun mesajı şöyle;

“Recep Ayının son kandili olan Miraç Kandili’ne ulaşmanın mutluluğunu ve manevi hazzını yaşıyoruz. Müslümanlara 5 vakit namazın farz olarak kılındığı bu mübarek gecede dargınlıkların ve küskünlüklerin son bulması, dünya genelinde yaşanan Koranavirüs salgını başta olmak üzere tüm olumsuzlukların bertaraf edilmesi en büyük duamdır. Bu kutlu gecede tövbe kapılarının ardına kadar açıldığını fırsat bilerek; küskünlüklere, dargınlıklara son verilmeli, Müslümanların kardeş olduğu fikrinden asla ayrılmamalıyız.

Bu mübarek geceler vesilesiyle yurdumuzun birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden Aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, yurdumuzda ve sınır ötesinde görevde bulunan evlatlarımıza hayır dualarında bulunuyorum. Bu duygularla Miraç Kandili’nin ülkemize, milletimize, Emirdağ’ımıza ve tüm islam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Kandilinizi tebrik ediyorum. Dualarda buluşmak ümidiyle, hayırlı kandiller.” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil