FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 22 Haziran 2021 259 Görüntüleme

Başkan SARI’dan 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübüne Destek

Afyonkarahisar 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muhammet Mustafa Başyiğit, Başkan Yardımcısı Yusuf Şen ve yönetimi Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ziyarette bulunarak talep ve isteklerini ilettiler.

Ziyarette; Afyonkarahisar 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muhammet Mustafa Başyiğit ve yönetimi Sivas’ta düzenlenecek olan müsabakalar için destek talebinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sarı, “Engelli kardeşlerimizin sportif faaliyetlerde bulunmaları bizleri gururlandırıyor. Engelli kardeşlerimizin yapmış oldukları faaliyetler istedikten ve inandıktan sonra her türlü engelin aşıldığının bir örneğidir. Dinar Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımız ile imkanlarımız dahilinde engelli kardeşlerimize destek olacağız. Nazik ziyaretleri dolayısıyla Afyonkarahisar 15 Temmuz Kocatepe Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muhammet Mustafa Başyiğit ve yönetimine teşekkür ediyor, Sivas’ta yapacak oldukları müsabakalarda engelli kardeşlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil