FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 31 Mayıs 2021 670 Görüntüleme

Başkan SARI, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısına Katıldı

Dinar Belediye Başkanı Nihat SARI, Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin ve üye belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen Türkiye Belediyeler Birliği 2021 Yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

Toplantıda 2020 yılı faaliyet raporunun okunmasının ardından gündem maddeleri görüşülerek Birlik Başkanı ve encümen üyeliği seçimi gerçekleşti.

Başkan SARI, Oy kullanma işlemini gerçekleştirdikten sonra Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ile birlikte Türkiye Belediye Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e belediyelerimizin taleplerini ilettiler.

Başkan Sarı, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; “Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e taleplerimizi ilettik. İlgi ve alakaları dolayısıyla teşekkür ediyor, Türkiye Belediyeler Birliği Meclisine yeni seçilen Belediye başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil