FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 15 Ağustos 2021 174 Görüntüleme

Başkan SARI “Şehitlerimizin İsimlerini Yaşatmaya Devam ediyoruz”

Dinar Belediye meclisi olarak alınan karar doğrultusunda Dinar İlçesinde bulunan üst geçitlere Şehit Kıdemli Üsteğmen Ramazan Gönüllü ve Şehit Uzman Çavuş Ali Çelik’in ismi verildi.

14.08.1998 Yılında Şehit olan Kıdemli Üsteğmen Ramazan Gönüllü şehadetinin yıl dönümü dolayısıyla Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Şehidimizin babası Erdoğan Gönüllü ve devre arkadaşlarının katılımıyla kabri başında dualar edilerek anıldı.

Başkan Sarı, Şehidimizin babası Erdoğan Gönüllü ve devre arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen anma programında Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirilerek dua edilmesinin ardından kabrine karanfil bırakıldı.

Akabinde ise belediye meclisimizin aldığı karar doğrultusunda opet kavşağında bulunan üst geçide Şehidimiz Ramazan Gönüllü ’nün isminin verilmesi dolayısıyla üst geçit önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.

Ardından Başkan Sarı, Şehidimizin babası ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarette; Şehidimizin babası Erdoğan Gönüllü şehidimizin isminin üst geçide verilmesi dolayısıyla Başkan Sarı’ya teşekkür etti.

Başkanı  Sarı konuşmasında; “Belediye meclisi olarak aldığımız karar ile üst geçitlerimize Şehidimiz Ramazan Gönüllü ‘nün ve Ali Çelik’in isimlerini verdik. Bugün bu anlamlı günde şehidimizin ismi opet kavşağında bulunan üst geçide verildi. Şehitlerimizin isimlerini her zaman yaşatacağız. Bizler şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Vatanımız için gözlerini kırpmadan şehit olan kahraman askerlerimizi bu vesileyle bir kez daha saygı ve şükranla anıyorum. Tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet gazilerimize sağlıklı ömürler diliyorum. Mekanları cennet olsun.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil