FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 25 Mayıs 2021 249 Görüntüleme

Başkan Sarı, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü İl Planlama ve Geliştirme Kurulu Toplantısına Katıldı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ve Organize Sanayi Bölge Müdürlerinin katılımlarıyla Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe başkanlığında Afyonkarahisar Valiliği Toplantı salonunda gerçekleşen Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü İl Planlama ve Geliştirme Kurulu toplantısına katıldı.

Afyonkarahisar İlinde ve İlçelerinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’lerin genel durumu ile talep ve isteklerinin görüşüldüğü toplantıda; Dinar Organize Sanayi Müdürü İbrahim Er, “İlçemizde bulunan Organize Sanayi Bölgesinin doluluk oranın %100 olduğunu İkinci etap için ise istimlak işlemlerinin yapılarak Organize Sanayi Bölgemize devir işlemlerinin yapıldığını Ayrıca Organize Sanayi Bölgemize Başkan  Sarı’nın olurları ve destekleri ile Belediyemiz Arıtma Tesisinden hat çekilerek alt yapı sorununun da çözüme kavuşturulmuş olacağını belirtti.

Toplanı sonrası bir açıklama yapan Başkan Sarı, “Organize Sanayi Bölgemize her geçen gün yeni bir yatırımcı kazandırıyoruz. Yapılacak olan her yatırım aynı zamanda istihdamı da arttıracaktır. Belediyemize ait Arıtma Tesisinden Organize Sanayi Bölgemize hat çekilerek alt yapı sorunu da çözüme kavuşturulmuş olacaktır. Organize Sanayi Bölgemiz ikinci etap kısmında da yeni yatırımcılara ev sahipliği yapmaya devam edecektir. İlçemizde istihdamı arttıracak her projeye imkanlarımız ölçüsünde destek vereceğiz.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil