FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 26 Ekim 2021 163 Görüntüleme

Başkan Sarı; “Öğrenci servisinin yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu etti”

Görüşmede; Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ender Boykut ve beraberindeki heyet yapılan destekler dolayısıyla Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür ederek, belediyemiz tarafından başlatılan ücretsiz öğrenci servisi sayısının arttırılması talebinde bulundular.

“Üniversite öğrencilerimiz için başlattığımız ücretsiz öğrenci servisi sayımız 2’ye çıkıyor”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Nihat Sarı, konuşmasında; “Belediye olarak başlatmış olduğumuz ücretsiz öğrenci servisinin öğrencilerimiz tarafından yoğun ilgi görmesi bizleri mutlu etti. Okul Yönetiminin talebi üzerine üniversite öğrencilerimizin KYK yurdundan okula gidip gelmesinde mağdur olmaması adına daha önce bir olan servis sayımızı ikiye çıkarıyoruz. Tüm öğrencilerimizin her zaman yanındayız ve belediye olarak imkânlarımız dâhilinde desteklerimizi devam ettireceğiz” dedi.

17 Kasım’da üniversite öğrencilerimiz için “üniversitene hoş geldin” etkinliği düzenleyeceğiz.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı konuşmasının devamında; “17 Kasım Dünya Öğrenciler günü dolayısıyla üniversite öğrencilerimizin aralarındaki arkadaşlık bağlarını güçlendirmesi adına Üniversitemiz ile iş birliği içerisinde düzenlenecek etkinlik ile ilgili Yüksek Okulu Müdürü Ender Boykut ile gerekli görüşmeleri yaptık. Etkinlik ile ilgili detaylı duyuru belediyemiz web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Etkinliğimiz kapsamında Yerel sanatçılarımızdan mini konserlerin verileceği, şairlerimizden şiir dinletilerinin yer alacağı ve üniversite öğrencilerimizin de sahne alarak canlı müzik dinletisi gerçekleştireceği güzel bir organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu güzel etkinliğe tüm öğrencilerimiz davetlimizdir” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil