FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 23 Haziran 2021 226 Görüntüleme

Başkan Sarı, Koruyucu Aile Konulu Seminere Katıldı

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen Koruyucu Aile konulu seminere katıldı.
Seminere; Dinar İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Başkan Sarı, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Necip Kacar, İlçe Emniyet Müdürü Nihat Pulat, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkan v. Adnan Guzeldal, CHP İlçe Başkanı Ali Arıkan, İyi Parti İlçe Başkanı Oktay Sayın, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, Siyasi partilerin kadın Kolları başkanları, ilgili daire amirleri, muhtarlar ve koruyucu aileler katıldı.

Seminer öncesi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü konuşmasında; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Koruyucu aile çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

Seminerde anne ve babası bulunmayan çocuklara koruyucu aile olmak için gerçekleşen süreç ve işleyiş hakkında bilgilendirme yapıldı.
Seminer sonrasında İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı, bir konuşma gerçekleştirdi.

İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya’nın konuşmasını tamamlamasının ardından Başkan Sarı, yaptığı konuşmasında; “Dinar Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımız ile ailelerimizin ihtiyaçlarını imkanlarımız dahilinde karşılıyoruz. Belediye olarak ihtiyaçların karşılanması için elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüze ve görevli arkadaşlarımıza ilçemizde seminer düzenledikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil