FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 28 Mayıs 2021 336 Görüntüleme

Başkan Sarı, Çevre Hizmetleri Birliği Encümen Üyeliğine Tekrar Seçildi

Dinar Belediye Başkanı Nihat SARI Çevre Hizmetleri Birliği Encümen Üyeliğine tekrar seçildi.

Başkan SARI ve Belediye Meclis Üyesi Veli Özcan Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği 32. Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

Birliğe üye olan belediyelerin başkan ve meclis üyelerinin katılımıyla Afyonkarahisar Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek faaliyet raporları kısmında ilçemizde geçen yıl faaliyete geçen Dinar Belediyesi Katı Atık Aktarma İstasyonunun işleyişi ve birliğe üye olan belediyelere dağıtılan çöp konteyneri kapsamında ilçemize 35 adet çöp konteynerinin teslimi hakkında birlik yetkilileri tarafından bilgilendirme yapıldı. Toplantının ikinci oturumunda gerçekleştirilen encümen üyeliği seçiminde ise Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı tekrar encümen üyeliğine seçildi.

Başkan SARI, toplantı sonrası yaptığı açıklamada “Öncelikle Çevre Hizmetleri Birliği 32. Olağan meclis toplantısında alınan kararların birliğimize, ilçemize ve ilimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Birlik encümen üyeliğine tekrardan bizleri seçen üye belediyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum. ” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil