resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 23 Aralık 2020 255 Görüntüleme

Başkan Sarı Adalet Bakanı ile görüştü


Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler ile birlikte Ankara ziyaretleri kapsamında ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de Milletvekili Ali Özkaya’ya ziyarette bulundu.

Ziyarette ilçemize yapılacak olan Millet Bahçesi projesi için istişare yapılacak ilgili kurumlar ile görüşme gerçekleştirildi.

Akabinde ise Milletvekili Ali Özkaya, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Dinar Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile ilçeye yapılması planlanan yeni adliye ve adliye lojmanları ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdiler.

Ziyaretlerin tamamlanmasının ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nihat Sarı, “İlçemize yapılması planlanan Millet Bahçesi projesi için milletvekilimiz Ali Özkaya ile birlikte ilgili kurumlarla gerekli görüşmeleri gerçekleştirdik. Akabinde ise yeni adliye binası ve adliye lojmanları için Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ile bir görüşme gerçekleştirdik. Yapılması planlanan Yeni adliye binası ve adliye lojmanları şimdiden ilçemize hayırlı olsun.” dedi. 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil