FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 27 Ekim 2021 142 Görüntüleme

Başkan Şahin’den öğrencilere Cumhuriyet Bayramı hediyesi

İscehisar Belediyesi Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in öncülüğünde ilçedeki öğrencilere 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyesi dağıttı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 98. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında İscehisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce LCW firmasından ücretsiz temin edilen giyim ürünler Belediye Başkanı Ahmet Şahin ile İlçe Kaymakamı Uğur Kapar tarafından ilçe merkezinde eğitim gören öğrencilere dağıtıldı.

Cumhuriyetin her türlü imkansızlığa rağmen çok ağır bedellerle kurulduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Şahin; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği Cumhuriyetin kuruluş yıldönümünü, geleceğimiz olan çocuklarımızla birlikte kutluyoruz. Günün anısına onlara hediye verdik. İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışıyla her kesime dokunmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle hakimiyetin kayıtsız şartsız millete ait olduğu Cumhuriyetimizin ilanının 98. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi bir kere daha rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin bu büyük bayramını yürekten kutluyorum” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil