Ana Sayfa İlçeler, Politika 28 Haziran 2021 261 Görüntüleme

Başkan Özağıl, “Vekilimiz Sağolsun Hızır Dede Gibi Yetişti”

Işıklar Kasabasında düzenlenen araç teslim programında konuşan Işıklar Belediye Başkanı Erol Özağıl, hem araç hemde kredi taleplerinin yerine gelmesiyle ilgili kasaba halkı adına teşekkür ederek, “Yakın bir zamanda Hıdırellez geçti, biz kredi talebinde bulunduk. Kredinin çıkması mümkün değildi. Vekilimiz sağolsun Hızır Dede gibi yetişti “dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’li belediyelerin araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Milletvekili Taytak, Işıklar Belediyesi’nin araç filosuna kepçe kazandırdı. Işıklar Belediyesi’nde düzenlenen araç teslim programına, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, MHP’li Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Zeki Ertürk ve çok sayıda partili katıldı.

“IŞIKLAR  IŞIL IŞIL OLACAK”
Işıklar Belediye Başkanı Erol Özağıl’ın, Üretken belediyecilik anlayışı ile hiç durmadan çalıştığını vurgulayan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Işıklar’ın yakın bir zamanda ışıl ışıl olacağını söyledi. Milletvekili Taytak, “Böyle güzel bir günden böyle güzel bir ortamda güzel bir beldemizde birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Işıklar Belediye Başkanımız Erol Özağıl’ın bu dönem 3. belediye başkanlık dönemi, 3 yıldır da kendisi bu beldeye her türlü emeği ve mücadeleyi vererek elinden geldiğince yaşanabilir, mutlu ve huzurlu bir belde görünümüne kavuşturdu. Milliyetçi Hareket Partisinin üretken belediyecilik anlayışı içerisinde durmadan çalıştı. Başkanımız beldesinde altyapı çalışmalarına tamamlamıştır. Geçen ayda gelen kredi ile yakın zamdan üst yapıya başlayacak. Işıklar o zaman ışıl ışıl olacak. Ayrıca Işıklarımıza bir de kepçe kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah aracımızda hayırlı olsun”

“DDEVLETİMİZİN İMKANLARINI EMEKLERİMLE AFYONKARAHİSAR’A DOĞRU ÇEVİRDİM”
Devletin imkanlarını emekleriyle Afyonkarahisar’a kazandırmak için yola çıktığını söyleyen Milletvekili Taytak, “MHP’li tüm belediyelere talepleri doğrultusunda Cumhur ittifakı ruhu içerisinde destek verdiğini ifade etti. Taytak, “Ben tüm belediye başkanlarımızın her zaman yanındayım. MHP’nin 15 belediye, 2 ilçe belediye ve 1 ittifak belediyemiz var. Belediyelerimizin bu dönemde kredileri, araç ve ekipmanları ve ihtiyaçlarını yerine getirme adına çaba gösterdik. Cumhur ittifakı ruhu içerisinde de sağolsunlar bakanlarımız bize destek verdiler. Bizde hizmetlerimizi Afyonkarahisar’a aktardık. Devletimizin imkanlarını emeklerimle sizlere doğru çevirmeye çalıştım. Çünkü ben bunun için yola çıktım”

 

“SAYIN VEKİLİMİZ HİÇ DURMADAN ÇALIŞIYOR”
Cumhur ittifakı ruhu içerisinde Milletvekili Taytak’ın Afyonkarahisar’a hizmet ettiğini söyleyen MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Işıklar belediyemize kazandırmış olduğumuz kepçemizin hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri utandırmıyor. Çalışkan bir vekilimiz çalışkan belediye başkanlarımız ve partili arkadaşlarımız var. Işıklar beldemize Cumhur İttifakı düşüncesi içerisinde sayın vekilimiz hiç durmadan çalışıyor. Bizlerde her türlü desteği vermeye çalışıyoruz”

“VEKİLİMİZ ANKARA’DA ÇALMADIK KAPI BIRAKMIYOR”
MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın, Afyonkarahisar’a hizmet kazandırmak için Ankara’da girmedik kapı, çalmadık kapı bırakmadığını söyleyen Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan şimşek, “Devletimizin desteği ve gücü ile belediyelerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bununla birlikte de bir hakkı teslim etmek gerekirse de sayın vekilimiz Ankara’da girmedik kapı çalmadık kapı bırakmıyor. Afyonkarahisar’a her türlü hizmeti getirebilmek için canla başla çalışıyor. Elbette onunla birlikte kendisini yalnız bırakmayan sürekli yanında olan bir teşkilatımız var. Bize öcülük eden ağabeylik eden sayın vekilimize tekrar teşekkür ediyorum. Işıklar belediye başkanımıza da hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Kepçemiz Işıklar’a hayırlı olsun”

“MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BELEDİYELERE HİZMET DAĞITIYOR”
MHP’li belediyelere hizmet yağdığını söyleyen MHP Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, hizmetin kazandırılmasında en çok emeği olan Milletvekili Taytak’a ve Başkan Kocacan’a teşekkür etti. Kartal, “Milliyetçi Hareket Partisi belediyelere hizmet yağıyor. Hizmetin kazandırılmasında en çok emeği olan Sayın vekilimizden, il başkanımızdan Allah razı olsun. Şuan biz MHP teşkilatı olarak yetişemiyoruz, hangi hizmetin açılışını nerede yapsak diye. Ankara’da bürokrasi de hakim bir vekilimiz var. Burada vekilimiz ile uyumlu bir şekilde çalışan il teşkilatımız ve merkez ilçe teşkilatımız ve belediye başkanlarımız var. İnşallah bu uyum devam ettiği sürece bu hizmetlerin artarak devam edeceğini ümit ediyoruz. Işıklar belediye başkanımıza da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum”

“SAĞOLSUN VEKİLİMİZ HIZIR DEDE GİBİ YETİŞTİ”
Hıdırellez’den sonra kredi talebinde bulunduklarını söyleyen Işıklar Belediye Başkanı Erol Özağıl, “Kredinin çıkması mümkün değildi. Hızır dede gibi sağolsun vekilimiz yetişti” dedi. Başkan Özağıl, “Bu mutlu günümde yanımda olduğunuz için herkese teşekkür ediyorum. Işıklar halkı adına başta Vekilimize, İl Başkanımıza, Merkez İlçe Başkanımıza, Belediye Başkanı arkadaşlarıma ve partililerime çok teşekkür ediyorum. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Her zaman elimizden tuttular. Muhalefet partiler, ‘Hizmet alamaz, bir şey yapamaz’ diyerek bizi yıpratmaya çalıştılar. Fakat gördüler ki, Işıklar’ın tarihinde bugüne kadar gelmeyen hizmetler, bizim dönemizde geldi. Kasabamızın her ihtiyacı olduğu konularda vekilimiz bize her zaman destek oldu. Yakın bir zamanda Hıdırellez geçti, biz kredi talebinde bulunduk. Kredinin çıkması mümkün değildi. Hızır dede gibi sağolsun vekilimiz yetişti. Kasaba halkımız adına kendisine tekrar teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan konuşmaların ardından kasabaya kazandırılan kepçe için dualar okundu ve kurban kesimi gerçekleşti.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil