FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 11 Aralık 2021 139 Görüntüleme

Başkan Mustafa Çöl, Hocalar İlçesi’ne misafiri oldu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Daştan, Hocalar Kaymakamı Mustafa Caner Culukar ve Hocalar Belediye Başkanı Ali Arslan’ın misafiri oldular.

Hocalar İlçesi’ne gelmekten dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Başkan Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet, misafirperverliklerinden dolayı Hocalar Kaymakamı Mustafa Caner Culukar ve Hocalar Belediye Başkanı Ali Arslan’a teşekkür ederek, Kadın Kültür Evleri’nde üretilen özel mantının tadına baktılar.

Özellikle Kadın Kültür Evleri’ne ve bağlı kooperatiflerinde çok rağbet gören mantıyı beğendiklerini ifade eden Başkan Mustafa Çöl, bu bağlamda Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e, Kadın Kültür Evleri’ni ilimize ve bağlı ilçelere kazandırdıkları için teşekkür ettiler.

Bu güzel günün hatırası olması sebebiyle Başkan Mustafa Çöl’e hediye takdim eden Hocalar Kaymakamı ve Hocalar Belediye Başkanı, kendilerine işlerinde başarılar dileklerinde bulunarak, Sandıklı İlçesi’ne selamlarını gönderdiler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil