FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 12 Mayıs 2021 87 Görüntüleme

Başkan Mısırlıoğlu’nun Ramazan Bayramı Mesajı

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Başkan Mısırlıoğlu mesajında;

“Değerli hemşerilerim; Bayramlar, gönüller arasında sarsılmaz köprüler kurulmasına imkân sağlayan, kardeşlik bağlarımızı pekiştiren, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı güçlendiren son derece özel ve anlamlı günlerdir.

Bu anlamlı günler, millet olarak birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, fakir, muhtaç ve kimsesiz insanlarımızın daha fazla gözetildiği bir süreçtir.

Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran bu Ramazan Bayramında evde kalmanın, sosyal mesafeyi korumanın, korona pandemisinden kurtulmak için kritik önem taşıdığını unutmayalım. İnancımızın gereği olan, birlik ve kardeşliğimizi pekiştiren, bizi daha güçlü toplumsal bağlarla yarınlara taşıyacak olan bu özel günleri anlamına uygun yaşayabilmek ve yaşatabilmek üzere, varsa aramadığımız akraba eş ve dostlarımızı da hususen arayalım. Fiziksel olamasa da telefonlarla veya görüntülü olarak sevdiklerimize bağlanalım.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, hastalarımıza şifa diler, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

SEZEN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

SEZEN GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Hazır Site by Uzman Tescil
%d blogcu bunu beğendi: