FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 3 Haziran 2021 325 Görüntüleme

Başkan MISIRLIOĞLU, “Vatandaşımız Bu İktidara İlk Seçimde Dur Diyecektir”

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Teşkilatlardan sorumlu Başkan yardımcısı Celal Bursalıoğlu ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek aylık değerlendirme toplantısı yapıyorlar.

Dün Sandıklı İYİ Parti İlçe Başkanı Av.Emir Erkalan ve ilçe yönetimi ile bir araya gelen Başkan Mısırlıoğlu aylık Parti içi değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

BİRLİK VE BERABERLİK HAKİM
Uzun süren bir değerlendirme toplantısı sonrası konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu” Bu gün Sandıklı İlçe Başkanımız Sayın Emir Erkalan ve yönetimi ile son derece verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Aylık değerlendirme toplantılarımız tüm ilçelerimizde düzenli olarak devam etmektedir. Bu gün Sandıklı İlçe teşkilatımızın çalışmalarını arkadaşlarımızdan dinledik. Son derece etkin bir şekilde çalıştıklarını görmek bizleri son derece memnun etti. Tabi hiçbir zaman yapılanlarla yetinmeyen ve daha iyisini isteyen bir partiyiz. Daha iyisini başarabilecek güç, kuvvet ve enerjiye sahibiz. Sandıklı ilçe teşkilatımızda da bu enerjiyi görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti.”

VATANDAŞIMIZ BU İKTİDARA İLK SEÇİMDE DUR DİYECEKTİR
“İYİ Parti Türkiye’mizin umududur. AKP zulmüne İYİ Parti iktidarı son verecektir. Ülkemizin geldiği durum ortada. Ekonomi dibe çökmüş, işsizlik had safhada. Üniversite mezunlarımız asgari ücretle bile iş bulamaz halde, ülkemiz felaketin eşiğinde. Vatandaşımız demokrasinin gereği önüne konacak sandıkta bu iktidara dur diyecektir. Tüm İYİ Parti Teşkilatları zamanında veya erken ne zaman olursa olsun yapılacak olan genel seçime hazırdır” dedi.

DURMAK YOK ÇALIŞMAYA DEVAM
İYİ Parti Sandıklı İlçe Başkan Av.Emir Erkalan ise yaptığı açıklamada “ Bu gün İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Muhammet Mısırlıoğlu, teşkilat Başkanımız Sayın Celal Bursalıoğlu ve İl yönetim kurulu üyemiz Sayın Ahmet Hastürk’ü burada görmek bizleri son derece mutlu etti. Birlikte Sandıklı İlçemizde, Köylerimizde yapılan çalışmaları değerlendirdik ve neler yapılmalı bunun kararlarını aldık. Ben ve yönetimim birlik ve beraberlik içersinde çalışmaktayız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve İl Başkanımız Sayın Mısırlıoğlu’nun bizlere verdiği destek ve enerji ile çalışmaktayız. Allah’ın izni ile Sandıklı’lı hemşerilerim ilk seçimde AKP iktidarına dur diyecektir. Durmak yok çalışmaya devam” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil