FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 5 Nisan 2021 244 Görüntüleme

Başkan Mısırlıoğlu, “Darbelerle İlgili En Ufak Bir İmayı Teyakkuzla Karşılıyoruz”

Emekli 103 amiralin Montrö Boğazlar Sözleşmesi’yle ilgili yayımladığı bildiriyle ilgili İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu açıklama yaptı.

Başkan Mısırlıoğlu” Darbe söylemleri sunidir. Amaçları son zamanlarda Türkiye’nin gündemine oturan ve iktidarın yıpranmasını hızlandıran olayları, milletin hayat pahalılığı altında ezilmesini, AKP kongreleri ile iyice yayılan salgınını ve aşı beceriksizliğini örtbas etmektir”
“Emekli Amiraller, Şerefli Türk ordusuna zarar veren ve milletimizin nefretini kazanan bu tür eylemlerden uzak durmalılar. Türkiye’mizin gündemi bellidir, yoksulluk, işsizlik ve salgınla mücadeledir. Kimse gündemi saptırmasın, memleket borç batağında ve millet çaresizlik içinde bazıları da mal bulmuş mağribi gibi gündemi değiştirme peşinde yazık zavallı aciz bir davranış böylesine olaylara on dokuz yıldır alışa geldik milletin gerçek gündemini tartışmak çözüm üretmek yerine manipülasyon ve algıya baş vurmak acizliğinizin itirafı olarak tarih deki yerini alacaktır. Darbelerle ilgili en ufak bir imayı teyakkuzla karşılıyoruz.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Zabıta denetimlere devam edecek

Zabıta denetimlere devam edecek

Hazır Site apk Uzman Tescil