FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 11 Mayıs 2021 510 Görüntüleme

Başkan Koyuncu’nun Bayram Mesajı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Koyuncu mesajında;

“Bayramlar, Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, hoşgörü ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerimizdir. Bayramların özünde dayanışma, hoşgörü ve mutluluk vardır. İnsanlık olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi süreci, hayatımıza yeni bir dizi zorluklarda getirdi. Birbirimizden uzak, sosyal mesafe kurallarını gözeterek ve diğer bazı kurallara uyarak hayatımızı sürdürmek, özel günlerimizi kutlamak zorunda kalıyoruz. Gönül gönüle olduktan ve uyarı dikkate aldıktan sonra mesafelerin bir önemi olmadığını bilen bizler; evlatlarımıza, torunlarımıza, sevdiklerimize onları korumak için sarılamıyor, yaklaşmıyoruz. Büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpmeden geçiriyoruz. Yaşadığımız tüm bu olumsuzluklara rağmen karamsar ve umutsuz olmaya hakkımız yok.
Paylaşmanın, dayanışmanın, yokluğu var etmenin ayı olan Ramazan ayından sonra Ramazan Bayramı’nda da mesafelere rağmen sevdiklerimizin yanında olmaya, onlara sarılamasak da sesimizle kucaklamaya devam edeceğiz. Bu günleri de geride bırakarak nerede o Ramazanlar demeden hep birlikte iftar ve Ramazan sofralarında buluşacak, sevdiklerimizle bir olacağız.
Bu duygu ve düşünceler siz değerli hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; Sağlıkla, umutla mesafelere rağmen güzel bir bayram geçirmenizi Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum“dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil