FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 6 Ekim 2022 85 Görüntüleme

Başkan KOYUNCU’dan Mevlid Kandili Mesajı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, mübarek Mevlid Kandili ve Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Serkan Koyuncu, Mevlid Kandili ve Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla, Sevgili Peygamberimizin tüm yaratılana karşı gösterdiği ‘vefa’ duygusunun her bir Müslümana örnek olması gerektiğini söylerken, tüm İslam aleminin bu mübarek gecesinin hayırlara ve güzelliklere vesile olmasını diledi.

Başkan Koyuncu mesajında; “İki cihan güneşi Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olarak andığımız bu mübarek güne kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.

Ümmeti olmakla müşerref olduğumuz Peygamber Efendimiz, iyilikte, güzellikte, hoşgörüde yeni bir çağ başlatmış ve tüm inananları İslam’ın ışığında toplamıştır. Biz Müslümanlar ise gönüllerimizi onun yolunda birleştirip, ömrümüzü onun ümmeti olabilmeye layık kullar olarak geçirmenin çabasında olmalıyız.

Bu vesileyle tüm Emirdağlı hemşehrilerimin, ülkemizin ve İslam dünyasının Mevlid Kandili ve Mevlid-i Nebi Haftası’nı tebrik ediyorum. Bu mukaddes haftanın başta İslam âlemi olmak üzere tüm dünyada barışı, huzuru tesis etmesini, gözyaşlarını dindirmesini ve gönülleri İslam yolunda birleştirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil