FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 22 Nisan 2021 841 Görüntüleme

Başkan KOYUNCU’dan 23 Nisan Mesajı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Koyuncu’nun mesajı şu şekilde;

“23 Nisan 1920 günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından hem Türkiye Büyük Millet Meclisinin Kuruluş günü hem de yarınlarımızın mimarları çocuklarımıza bayram olarak atfedilen gündür. 101 yıl önce Milli egemenliğimiz için çok büyük önemi olan o gün Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan edildi. Zaten bu da dünyada ilk ve tek çocuk bayramı olarak tarihe geçti.
Biz şehrimize hizmet ederken çocuklarımızı mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk, bir çocuğun kalbinden daha geniş umman yoktur. Çocuklarımız güldüğü zaman, mutlu olduğu zaman bizde güleriz; bütün bir şehir güler.
Biz projelerimizle, parklarımızla ve çalışmalarımızla çocuklarımızı mutlu edecek, güldürecek işlere imza atmaya çalışıyoruz. Çünkü onlar bizim geleceğimiz, bu ülkeyi ve dünyayı ilerde onlar yönetecek ve daha güzel bir hale getirecek. Bunun için daha iyi yetişmiş, merhametli ve vicdanı ön planda tutan nesiller yetişmesi için uğraşıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle dünyadaki bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, tüm çocuklarımıza sağlık ve mutluluk diliyorum.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil