FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler 4 Ağustos 2021 666 Görüntüleme

Başkan KOYUNCU, “Emirdağ Olarak Duyarsız Kalmıyoruz”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Ülkemizin farklı noktalarında meydana gelen orman yangınlarında mücadele eden ve mağdur olan vatandaşlarımızın feryadına Emirdağ olarak sessiz kalmayacaklarını söyledi.

Geçtiğimiz hafta itibariyle ülke genelinde farklı noktalara çıkan yangınlarda mağdur olan ve yangınlara mücadele eden vatandaşların feryatlarına Emirdağ Belediyesi de sessiz kalmadı. Emirdağ belediye başkanı Serkan koyuncu, Türkiye’yi yeniden yeşillendirmek ve yaraları sarmak için Emirdağlı vatandaşlarla ile beraber Emirdağ Belediyesi öncülüğünde yardım kampanyası başlattıklarını açıkladı.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
Tüm organizasyonu tamamlanan 15. Emirdağ Gurbetçi Festivalinin de iptal ettiklerini soysal medya aracılığıyla duyuran Başkan Koyuncu, “15. Emirdağ Gurbetçi Festivalimizi sizlerin de duyarsız kalmayacağını düşünerek iptal ediyor, yapılacak olan giderleri yangında zarar gören ihtiyaç sahipleri için yardıma dönüştürüyoruz. Emirdağ Belediyesi olarak AFAD tarafından belirlenen ihtiyaçları toplamak ve belediyemize ait araçlar ile göndermek amacıyla Cumhuriyet Meydanında yardım kampanyası başlatıyoruz. Tüm vatandaşlarımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyor, yangınlardan zarar gören mağdur vatandaşlarımıza Emirdağ Belediyesi ve Emirdağlı hemşehrilerimiz adına hem geçmiş olsun diyor, her zaman onların yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil