resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa İlçeler 4 Kasım 2021 105 Görüntüleme

Başkan Koyuncu belediye personelini ağırladı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Belediyesi’nde hizmet veren temizlik hizmetleri personellerini Taş Konak’ta ağırladı.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun ilçeye kazandırdığı lezzetin, tarihin ve yöreselliğin bir arada yaşandığı Taş Konak’ın bugünkü misafirleri Emirdağ Belediyesi’nde hizmet veren temizlik personelleri ve aileleriydi. Temizlik personellerine özel düzenlenen yemekte Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; “Bugün ilçemizde güzel şeyler oluyorsa bunu personellerimizle birlikte başarıyoruz. Yaptığımız hizmetlerin kalite ve verimliliğini artırırken, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu önemsiyoruz. Bu bağlamda çalışanlarımızın ekonomik ve sosyal haklarını düzeltmeye yönelik sendikamızla birlikte çalışmalar gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Yemek sonunda teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Serkan Koyuncu: “Koronavirüs sürecinin yoğun olarak yaşandığı günlerde dahi temizlik hizmetlerini aksatmadan yerine getirerek hemşehrilerimizin mağduriyetine fırsat vermeyen sıcak ve soğuk demeden sabahın erken saatlerinden gecenin geç vakitlere kadar ‘Daha Temiz Bir Emirdağ’ için canla başla çalışan bütün temizlik personellerimize bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak personellere özel hazırlanan hediyeler dağıtıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil