FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 18 Mart 2021 451 Görüntüleme

Başkan KAYA’dan İnternet Medya Birliği’ne Ziyaret

İşsizler Derneği Başkanı Hasan Kaya, Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği ve İnternet Medya Birliğine bir nezaket ziyareti yaptı.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Kaya İşsizler Derneğinin yapmış oldukları çalışmalardan bahsederek, şu ifadelere yer verdi.

“Yaklaşık 20 yıldır İşsizler Derneği olarak, ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz. Hayırseverler vasıtası ile onların başta Kömür, gıda ve kıyafet gibi ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Allah hayırseverlerimizden razı olsun. Önümüzde Ramazan ayı var inşallah bu ramazan ayında da yine gerçek ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımcı olmaya çalışacağız.

Bu vesile ile bizim adımızı duyuran siz değerli basın mensuplarına da hasleten teşekkür ediyorum, önemli ve zor bir görevi icra ediyorsunuz. Sizler bizim sesimiz, gözümüz ve kulağımızsınız çalışmalarınızda da başarılar diliyorum” Dedi. Başkan Ögeday da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Başkan Hasan Kaya’ya teşekkür etti.

Ziyarette İnternet Habercileri ve Medya Birliğinin çalışmaları hakkında bilgi veren Ögeday,Yardım derneklerinin çok hassas bir iş yaptıklarını o nedenle, yardıma muhtaç vatandaşların imdadına tabir yerinde ise Hızır gibi yetiştiklerini belirterek, insanlara faydalı olduklarını ifade etti. İşsizler Derneğini de yakından takip ettiklerini, ifade eden Başkan Ögeday, İşsizler Derneği Başkanı Hasan Kaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.

İşsizler Derneği Başkanı Hasan Kaya’yı ve yardımcısı Mustafa Buyray’ı Başkan Ögeday’ın yanı sıra dernek ve birlik üyelerinden Dilek Tür ve Muhsin Çekdemir karşıladı, ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdirildi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil