FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 26 Nisan 2021 465 Görüntüleme

Başkan Karnıbüyük, Sosyal Medya Hesabında Kapanma Kararlarını Değerlendirdi

Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük sosyal medyasında kapanma kararlarını değerlendirdi, yaptığı paylaşımda;

 

Yok hükümündeyiz!

“Esnaf ile sanatkar aynı zamanda bir Oda Başkanı olarak açıklama yapma zorunluluğu hissettim.

Yaklaşık 13 aydır zor süreçten geçen esnaf ve sanatkarımız bu 17 günlük kapatmayla esnafın felaketi ve sonu hazırlanmıştır. Düşünüyorum da bu pandemi kurulunda esnaf ve sanatkarı temsil eden hiç mi bir oda, federasyon başkanı yer almıyor? Esnaf ile sanatkarımıza neden değer ve önem verilmiyor?

Esnafımızın iş yeri kiraları, personel giderleri, Bağkur Ssk giderleri, Kredileri, Kredi Kartları, Çek ve Senetleri, hülasa tüm ödemeleri günlük kazanıp yaşayan esnafımızın hayati idamesi ne olacak?

Ne yazık ki Cumhurbaşkanımızın açıklamasında bu sorulara bir yanıt bulamadık. Ülkemizde çalışanı, iş vereni ve aileleri ile 20 Milyon vatandaşımız yok hükmündedir. Benim bugüne kadar anladığım bunlardan ibarettir. Pandemi süreci iyi yönetilmemiştir; iyi de yönetilmiyor. Ülkemizin ekonomisine dinamit yerleştirilmiştir. İnşallah hayırlısı olur. Bizleri yönetenler de bu seslenişimize kulak verir.

Sağlıcakla kalın..

Hüseyin Karnıbüyük
Afyonkarahisar Giyim Eşyası İmalat ve Satıcılar Odası Başkanı” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil