FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 18 Eylül 2020 294 Görüntüleme

BAŞKAN KARAMAN SEÇİM VAATLERİNİ YERİNE GETİRİYOR

Sinanpaşa İlçesi Belediye Başkanı Erdal Karaman, seçim vaatlerinde bulunan projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Projesi onaylanan GES (Güneş Enerji Sistemi) ile ilgili çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan Başkan Karaman, yaptığı açıklamada, projenin gerçekleştirileceği arazide zemin etüt çalışmalarının tamamlandığını ve hızlı bir şekilde çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Konuyla ilgili Başkan Karaman şunları söyledi: ” Vatandaşlarımıza seçim öncesi verdiğimiz sözlerden birisi olan GES projemizde inşaat aşamasına geldik. İnşallah kısa süre içerisinde projemizi tamamlayıp hem ilçemize, hemde ülkemize ekonomik katkı sağlayacağız. Tüm dünya da olduğu gibi maalesef ülkemizde de devam eden salgından vatandaşlarımızın en az şeklide etkilenmesi için hijyen konusunda da çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Okullarımıza ayak pedallı dezenfekte makinalarını dağıtıyoruz. Sinanpaşa girişlerine modern totemlerimizde yapıldı. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Öte yandan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, seçim vaatlerinden olan yeni bebeği olan ailelere bebek arabası dağıtımının da devam ettiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil