resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 19 Mart 2021 306 Görüntüleme

Başkan ERTÜRK, “AK Kadınlar Yeri Geldiğinde 15 Temmuz’da Şehit-Gazi Olmayı İyi Bilir”

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları yönetim kurulu toplantısına İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Uluçay, “İl Başkanı olarak 7/24 yanınızdayım” dedi. Milletvekili Eroğlu ise maksadımız i’lâ-yi kelimetullahtır” dedi. Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de, “AK kadınlar yeri geldiğinde ramazan sofralarında dua olmayı bilir, yeri geldiğinde mazlum coğrafyaların evlatlarının gözyaşı olmayı bilir” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu toplantısı dün akşam gerçekleşti. Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk başkanlığında yapılan toplantıya yeni yönetimle tanışmak amacıyla İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da katıldı.

 

“AK KADINLAR YERİ GELDİĞİNDE 15 TEMMUZ’DA ŞEHİT-GAZİ OLMAYI İYİ BİLİR”

Toplantıda bir konuşma yapan Ertürk, “AK kadınlar yeri geldiği zaman ramazan sofralarında dua olmayı bilir, yeri geldiği zaman da mazlum coğrafyaların evlatlarının gözyaşı olmayı bilir. Dava arkadaşlarımız yeri geldiğinde de yaşlı annelerin yanında yoldaş olur. Yeri geldiğinde de ön saflarda 15 Temmuz’da şehit ve gazi olmayı çok iyi bilir” dedi.

 

“AYNI GEMİNİN İÇERİSİNDEYİZ”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise “AK Parti İl Başkanı olarak her daim 7 gün 24 saat sizlerin yanındayım. Biz il yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları olarak her zaman aynı geminin içerisindeyiz. Biz şehrimizi cumhurbaşkanımıza asla ve asla mahcup etmeyeceğiz. Sayın bakanımızın önderliğinde, milletvekillerimizle birlikte belediye başkanımız, il genel meclis başkanımız, olmak üzere 2023 çalışmalarını şimdiden sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Şehrimiz bölgemizde en yüksek oy oranına sahip il olma özelliğini taşıyor. Bundan sonra da inşallah daha fazla oy oranına sahip olacaktır” ifadelerine yer verdi.

 

“TÜRKİYE SON KALEDİR, AYAKTA KALMALI”

AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise “Kıymetli hanım kardeşlerim; Sizler her seçimde gecenin geç saatlerine kadar bizimle birlikte koşturdunuz. Gerek yalnız, gerek teşkilatlarımız ile çalıştınız. Buradaki maksat dava i’lâ-yi kelimetullah davasıdır. Cenabı Allah’ın davasını daha da yüceltmek, milletimizi dimdik ayakta tutmak, bayrağımızı ilelebet bu topraklarda dalgalandırmak, minarelerden ilelebet ezanlarının okunması sağlamaktır. Sadece Türkiye’de değil üzerimizde öyle büyük bir mesuliyet var ki Balkanlardan Kafkaslara kadar, Orta Asya’dan Afrika’ya kadar her yerde, gönül coğrafyamızın bütün beklentisi Türkiye’dir. Geçtiğimiz günlerde El Cezire televizyonuna 1 saatlik bir konuşma yaptım. Dönüşlere baktığım zaman herkesin beklentisi Türkiye. ‘Türkiye ayakta kalmalı son kale’ diyorlar” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil