FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler 12 Mayıs 2021 271 Görüntüleme

Başkan Çöl’ün Ramazan Bayramı Mesajı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Çöl mesajında milletçe birlik ile beraberliğimizi göstermeye imkân veren bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarının altını çizerek şu ifadelere yer verdi.

“Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, muhabbetle kaynaştığımız bir bayrama daha ulaşmış bulunuyoruz.
Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.
Özellikle İslam coğrafyasında dökülen gözyaşının ve kanın son bulmasını, Filistin’de Müslüman kardeşlerimize yapılan eziyetin yaşanmamasını, Kudüs’ün en kısa zamanda eski mutlu ve huzurlu günlerine dönerek dökülen kanın son bulmasını diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının tüm insanlığa, İslam âlemine, ülkemize ve ilimize, ilçemize, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle Ramazan Bayramınızı yürekten kutluyorum.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil