FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 10 Mayıs 2021 429 Görüntüleme

Başkan BUĞA, “Sözünüzü Tutun YURDUNUSEVEN”

İYİ Parti Afyonkarahisar  Merkez İlçe Başkanı Burhanettin BUĞA, Milletvekili Yurdunuseven’in canlı yayın programında konuştuklarına ithafen  bir açıklamada bulundu. Başkan BUĞA;

“ASKERİ HAVAALANINI SİVİL UÇUŞLARA AÇMAYIDA BECEREMEDİLER
Bir kaç gün önce yapılan bir canlı yayın programında AKP milletvekili Yurdunuseven kendilerinin en son seçimlerde askeri havalimanının sivil uçuşa açılmasına dair vaat vermediklerini belirtti!!!
Yetmezmiş gibi bu konuyla ilgili prosedürleri çözülemediğini bunun yerine 2 kişilik eğitim uçakları için bir pist yapmayı düşündüklerini de ekledi!

ETME YURDUNUSEVEN DİN KARDEŞİYİZ SÖZ VERMİŞTİNİZ
2019 Yılında yapılan yerel seçimleri öncesi verilen Afyonkarahisar askeri havalimanının açılmasına dair verilen söz yok sayıldı ve hala bazı prosedürleri aşamıyoruz şeklinde AKP Milletvekili İbrahim Yurdunuseve’nin açıklamalar yapması Afyonkarahisar halkını çileden çıkarmaya devam etmektedir.

Unutmayın Afyonkarahisar halkı saf değildir ve başının üstünde taşıdığı gibi günü gelince seçimlerde al aşağı etmesinide bilir sizi!

1 BAKAN 3 KUVVET KOMUTANI GELMİŞTİ VE SÖZ ALINMIŞTINIZ HANİ?
2019 yerel seçimleri öncesi AFYONKARAHİSAR Belediye seçimini kazanmak için verilen bir sürü mesnetsiz vaad’den biri olan askeri havaalanının sivil uçuşa açılması için Milli Savunma Bakanı HULUSİ Akar ve 3 kuvvet komutanı şehrimize gelip söz aldıkları belirtmişlerdi’ ki,bu vaatte gene fos çıktı.

Buna karşı ise vekil YURDUNUSEVENİN cevabı (BAZEN OLMAYABİLİYOR) dedi.Bravo çok rahat söyleyebiliyorsun,alkışlıyorum seni ,Hadi bakalım İNŞAALLAH MAŞAALLAH YURDUNUSEVEN

Bize küçük uçakların inebileceği pistleri anlatma o ancak günü kurtarma taktiğidir bunlarıda bu millete anlatamazsın,artık karnıda toktur bu milletin böyle SAFSATALARA, bunu da unutma.

Ayrıca şunu da eklemek isterim;
KÜTAHYA HAVAALANI KARI’I ZARARI’NI BANA ANLATIP KONUYU DEĞİŞTİRME!
BANA AFYON HAVAALANI LAZIM AFYON HAVAALANINI SİVİL UÇUŞA AÇ!
YANİ DEMEM O Kİ SÖZÜNÜZÜ TUTUN YURDUNUSEVEN!!!”   ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil