resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa İlçeler 17 Haziran 2021 392 Görüntüleme

Başkan BOZKURT, “Şuhut’umuzun Güzel Yarınları İçin Durmadan, Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz”

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Bozkurt ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisi ile başladı. Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret eden Başkan Bozkurt devam eden ve yeni projeler hakkındaki çalışmaları vekillere iletti.

Başkan Bozkurt’un Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretinden sonraki durağı Kültür ve Turizm Bakanlığı oldu. Bakanlıkta Kültür ve Turizm Bakan Yard. Dr. Serdar Çam ile verimli bir toplantı gerçekleştiren Başkan Bozkurt Şuhut Belediyesi Kültür yayınlarının ürünü olan Şuhut Tarihi kitabını Bakan Yardımcısı Çam’a hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam Başkan Bozkurt’a ziyareti için teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyareti sonrasında konuşan Başkan Bozkurt ”Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr.Serdar Çam’ı Ziyaret Edip Projelerimizi Anlattık. Destekleri İçin Teşekkür Ederim. Şuhut’umuzun Güzel Yarınları İçin Durmadan, Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil