Ana Sayfa Gündem, İlçeler 30 Mayıs 2021 280 Görüntüleme

Başkan Bozkurt Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İle Görüştü

Sahada devam eden çalışmaları incelemek ve bir dizi açılışlar yapmak için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Afyonakarahisar’a geldi.

Bakan Murat Kurum Başkanlığında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Afyonkarahisar İl Genel Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplatıda Bakan Kurum’a, bakan yardımcıları Fatma Varank, Mehmet Emin Birpınar TOKİ Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk eşlik etti. Toplantıya Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çicek, AK Parti Milletvekilleri Çevre ve Orman Eski Bakanı Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ilçe ve belde belediye başkanları, AK Parti İl ve Merkez İlçe Başkanları da katıldı. Toplantıya Şuhut’tan ise Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz ve Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş. Müh. Ali Diren katıldı.

Başkan Bozkurt düzenlenen toplantıda Şuhut için hazırladıkları projeleri Bakan Murat Kurum’a anlatıp destek istedi. Projeler hakkında desteklerini esirgemeyeceklerini ileten Bakan Kurum kısa sürede Şuhut millet bahçesini tamamladıktan sonra Başkan Bozkurt’un Şuhut’un vizyonuna vizyon katacak projelerini bir bir gerçekleştirmeye devam edeceklerini bildirdi.

Başkan Bozkurt ve Şuhut ekibi Şuhut Millet Bahçesinin açılışına katılmak için toplantıdan erken ayrıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil