FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 18 Mart 2021 925 Görüntüleme

Başkan Bozkurt, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Programlarına Katıldı

Şuhut’ta 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Programları düzenlendi.

Programlar ilk olarak Atatürk parkında başladı. Düzenlenen programlara Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Cumhuriyet Savcısı Burak Dağlı, Şuhut Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Yassıkaya, Şuhut İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Dağaslan, Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy, Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, Şuhut İl Genel Meclisi Üyeleri Umut Eroğlu, Gültekin Özdemir ve Ali Altan ve protokol üyeleri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayıp, Atatürk mozelesine sırasıyla Şuhut Kaymakamlığı ve Şuhut Belediyesi çelenklerinin bırakılmasıyla devam etti. Atatürk parkından düzenlenen programın ardından protokol üyeleri Şuhut Şehitliğine geçip dualarla şehitler anıldı.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü programlarının son durağı ise Şuhut Zafer Anadolu lisesi tarafından hazırlanan Şuhut Mesleki ve Teknik Anadolu lisesindeki program oldu. Programda çeşitli video ve Çanakkale türkülerini konu alan müzik dinletileri oldu. Programlar pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşti.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil