FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 7 Eylül 2021 177 Görüntüleme

Başkan ATLI’dan 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı

Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı mesajında; “Ülkemizin Mihenk taşı olan öğretmenlerimizin ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin 2021 – 2022 yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor; bu eğitim-öğretim yılında da değerli çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni başarılara doğru koşmalarının heyecanını hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz.

Bizler, öğrencilerimizin sorumluluk alabilen, çalışkan, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen, ülkesine ve milletine bağlı en güzel hizmeti yapabilecek ilim ve bilimle donatılmış sosyal bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz.

Tüm bu hedeflere ulaşabilmek, eğitim hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve mevcut başarıların daha ileri noktalara taşıyabilmenin öğretmen, öğrenci ve veli işbirliği ile gerçekleşeceğine inanıyor ve velilerimize destekleri için teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021 – 2022 eğitim öğretim yılının öğrencilerimiz; öğretmenlerimiz ve tüm velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor; sağlık ve başarı dileklerimi sunuyorum dedi.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil