FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 24 Şubat 2021 311 Görüntüleme

Başkan ALDIRMAZ; ”Sultandağı’nda Yüzyılın Projesi Olacak”

Sultandağ Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ilçede yapılması planlanan ve yapımına devam eden projelerle ilgili olarak bilgilendirmede bulundu.

Sultandağ’ında yüzyılın projesine başlanacak

Sultandağ’ın yıllardır en büyük sorunlarından olan temiz içme suyu ve modern alt yapı çalışmalarının en kısa sürede başlayacağını ifade eden Başkan Aldırmaz;
“Temiz içme suyu modern alt yapı için bu gün itibarı ile alt yapı haritamızı hazırlamaya başladık. Alt yapı haritamız ve projemiz hazırlandıktan sonra yıllardır ilçemizin en büyük sorunu için yüzyılın yatırımını ilçemize kazandırıyoruz. Alt yapımımız ve tüm yollarımız yenileniyor. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Sultandağı Kadın Kültür Evi Kooperatifi Üretim Atölyesi büyüyor

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in öncülüğünde her ilçeye kurulan Kadın Kültür Evi bünyesindeki kadınlar için kurulan kadın kooperatifleri içinde ilk adımlar atılmaya başlandı.
Başkan Aldırmaz konu ile ilgili yeni bir gelişme olduğunu belirterek; “Kadın Kültür Evimiz bünyesindeki kadınlarımız için kurduğumuz kooperatifimizin üretim atölyesini büyüterek daha fazla üretim sağlamak ve aynı zamanda daha fazla istihdam sağlamak amacı ile İshaklı Ortaokulu’ndaki kullanılmayan binada tadilat çalışmalarımız aralıksız sürüyor” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil