FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 6 Kasım 2020 306 Görüntüleme

BAŞKAN ALDIRMAZ; “SULTANDAĞI’MIZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Genç ve Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda İlçe Özel İdare Müdürü Bekir Pamukçu ile Çamözü Köyü’nü ziyaret ettiler.
Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz öncelikle Çamözü Köy’ü Muhtarı Muhittin Çayır’ı ziyaret etti. Sonrasında Başkan Aldırmaz ve beraberindekiler ile köy kahvehanesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Aldırmaz, Çamözü Köyü’nün acil ihtiyaçları olan Derin Su Kuyusu için DSİ Bölge Müdürü ile telefonda konuşarak acil yapılması konusunda talepte bulundu, akabinde bir futbol sahası yapımı için yer tespitinde bulundu. Köyde bulunan çocuk oyun parklarının incelenmesinin ardından bakım onarımının yapılması için belediye ekiplerinin en kısa sürede Çamözü Köyü’nde çalışmalara başlayacağını belirtti.
Çamözü Köyü Muhtarı Muhittin Çayır’ın talepleri doğrultusunda ilkokul bahçesine 4 adet bank ve kullanılmaz halde bulunan okul çeşmelerinin de tamiratlarının kısa sürede gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz; “köylerimize ziyaretlerimiz devam edecek Sultandağı’mız sınırlarındaki her yerin hizmet alabilmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil