FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 21 Kasım 2021 218 Görüntüleme

Antre Kitchen Gurme’den kadın kooperatiflerine destek

Afyonkarahisar önemli bir değer daha kazandı.

13 Kasım’da kapılarını açan Antre Kitchen Gurme’yi ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Kadın Kültür Kooperatiflerinin ürünlerinin satışının yapılacağı bölümü inceledi. Vali Çiçek, destekleri nedeniyle firma yetkililerine teşekkür etti.

Farklı konsepti, zengin menüsü, müşterilerine sunduğu çeşitlilik ile birçok ilde faaliyet gösteren Antre Kitchen Gurme, 13 Kasım itibariyle Afyonkarahisar’da da Türkiye’deki 6. Şubesiyle hizmet vermeye başladı. Erkmen Beldesi’nde ana yol güzergahında faaliyet gösterecek olan Antre Kitchen Gurme, et yemekleri, farklı içecekleri ve yöresel lezzetlerle zengin menüsüyle ziyaretçilerine kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Dünya mutfağından birçok leziz tatlarından olduğu Antre Gurme, kahvaltıdan, yemeğe ve özel tatlılarıyla Türkiye genelinde sayılı markalar arasına girmeyi başarmış durumda. İş insanı Nuri Top’un girişimleriyle açılan ve hızla büyüyen Antre Kitchen Gurme’nin Afyonkarahisar Şubesi, yaklaşık 1500 m2 alanda 3 katlı olarak hizmet verecek. Antre Kitchen Gurme’de 45 kişi de istihdam ediliyor.

Afyonkarahisar önemli bir değer daha kazandı  

Antre Kitchen Gurme, Kadın Kültür Kooperatiflerini de destekliyor. Mekân içerisinde bir bölüm Kadın Kültür Kooperatiflerinin ürünleri için ayrıldı. 17 Kadın Kültür Kooperatifinde, emektar kadınlarımız eliyle üretilen ürünler, bu bölümde satışa sunulacak.  Antre Kitchen Gurme’yi ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Kadın Kültür Kooperatiflerinin ürünlerinin satışının yapılacağı bölümü inceleyerek bilgiler aldı. İş insanı Nuri Top’a teşekkür eden Vali Çiçek: “Böylesine önemli bir değerin Afyonkarahisar’da da açılması bizleri oldukça memnun etti. Afyonkarahisar önemli bir değer daha kazandı. Antre Kitchen Gurme’nin Kadın Kültür Kooperatiflerimize destek vermesi bizleri ayrıca mutlu etti. Afyonkarahisar’ımıza hayırlı olsun. Destekleri nedeniyle Antre Kitchen Gurme ailesine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil