resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 27 Nisan 2022 106 Görüntüleme

Akmescit ve Tacıahmet Mahallelerine doğalgaz müjdesi

Afyonkarahisar Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla mahallelerde gönül sofraları kurmaya devam ediyor.

Belediye tarafından her mahallede düzenlenen Ramazan ayının birlik ve beraberliğinin yaşatıldığı gönül sofraları bu kez de Akmescit, Taşpınar ve Tacıahmet Mahallesi’nde kuruldu.

Katılımın yoğun olduğu iftar programlarında 7’den 70’e binlerce vatandaş aynı sofrada buluştu. Ramazan ayının birlik ve beraberliğinin yaşatıldığı, 7’den 70’e binlerce vatandaşın aynı sofrada buluştuğu gönül sofraları son olarak üç mahallede birden kuruldu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcısı Barış Dal, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Akmescit Mahalle Muhtarı Celal Acar ve mahalle sakinlerinin yoğun katılım gösterdiği iftarda okunan ezanla birlikte dualar edildi, oruçlar açıldı.

‘‘Bizi biz yapan birlik beraberliğimiz’’   

İftar programlarına katılarak, çocuklar ve vatandaşlarla sohbet eden, hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Rahmetin ve bereketin gönüllerimizi kapladığı güzel bir Ramazan akşamında sizlerle bir arada, yan yana iftar sofrasında buluşmak bizleri mutlu ediyor. Bizi biz yapan gönül bağımız, birliğimiz ve dirliğimiz daim olsun. Aynı manevi güzellik ve duyguları paylaştığımız bereket sofralarını tekrar kurmayı Allah bizlere nasip etsin. Yarın idrak edeceğimiz Kadir Gecemizi ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bu vesileyle iftar buluşmamıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, ailelerinizle birlikte sevgi dolu, muhabbetli ve bereketli günler geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Mahallelere doğalgaz müjdesi

Programda Tacıahmet ve Akmescit Mahalle sakinlerine bir müjde veren Başkanı Mehmet Zeybek, “Yaptığımız görüşmelerimiz ardından bu sene inşallah Akmescit ve Tacıahmet Mahallelerimize doğalgaz girmeye başlayacak. Tabii mahallelerimiz geniş hepsini bu sene bitirmesi mümkün değil.  Çünkü SİT alanı burası. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Akmescit Mahalle Muhtarı Celal Acar ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil