FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 1 Kasım 2021 177 Görüntüleme

Ak Parti Grup Başkanvekili Özkan’dan, Zeybek Başkan’a ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan; “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Her zaman Zeybek Başkanı’mızın yanındayız” dedi.

“Her zaman Zeybek Başkanı’mızın yanındayız”

AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan ve AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ile beraberindeki heyet Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 88. İl Danışma Toplantısına katılmak için ilimize gelen AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan ve AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ile beraberindeki heyeti, restorasyon çalışmalarının devam ettiği tarihi konakları ve belediyemiz tarafından yeniden halkın hizmetine açılan ‘Millet Hamamını’ gezdirdi. Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindekiler ilk olarak sokak sağlıklaştırma çalışmalarının yapıldığı Ulu cami etrafındaki tarihi konakları ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında Özkan ve Ayvazoğlu’na bilgiler veren Zeybek Başkan, bölgenin tarihi ve kültürel zenginliklerinden bahsetti.

“Afyonkarahisar tarihi ve kültürü ile önemli bir il”

Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürü ile önemli bir il olduğunu söyleyen Grup Başkanvekili Özkan, tarihi konaklara hayran kaldığını ifade etti. Yapılan sokak sağlıklaştırmasının tarihi yeniden canlandırdığını belirten Özkan, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e tarihi yeniden gün yüzüne çıkarmak için gösterdiği hassasiyet ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Özkan ve Ayvazoğlu Millet Hamamını’da inceledi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek gezi ardından AK Parti Grup Başkanvekili Av. Cahit Özkan ve Milletvekili Ayvazoğlu’nu makamında ağırladı. Belediye Başkanı Zeybek, göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla ilgili Özkan ve Ayvazoğlu ile beraberindeki heyete bilgiler verdi.

“Başkanımıza başarılar diliyoruz”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Grup Başkanvekili Özkan, Başkan Zeybek’in her zaman yanlarında olduğunu söyledi. Özkan konuşmasını şöyle sürdürdü; “Mehmet Zeybek Başkanımızın şehirde yaptığı alt yapı, sokak sağlamlaştırma, rekreasyon alanları gibi tüm yatırımları yerinde gördük. İl danışma toplantısı vesilesi ile geldiğimiz bu programda Cumhurbaşkanımızın dava ve yol arkadaşları olarak hem teşkilatımızın hem de yerel yönetimlerin yapmış olduğu çalışmalar ile Belediye Başkanımızın yatırımlarını yerinde inceledik. Teşkilatımıza 2023 hedefinde zaferler nasip eylesin. Başkanımıza teşekkür ediyor başarılar diliyoruz. Her zaman Başkanımız Mehmet Zeybek’in ve Afyonlu hemşerilerimizin yanında olacağımızı ifade ediyorum.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil