FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 26 Ocak 2021 270 Görüntüleme

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi pandemi kuralları çerçevesinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yoğun bir katılımla, pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kongrede tek aday mevcut başkan Ethem Karahan oldu.

Kongreye yoğun ilgi

Kongreye, AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi / Teşkilat Başkanlığı Ege Bölge KoordinatörüKurtcan Çelebi,AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cengizhan Güngör, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Genel Merkez Yerel Yönetimler İl Koordinatörü Hüseyin Sezen, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, ana kademe, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, ilçe ve belde başkanları, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, önceki dönem AK Parti milletvekili Halil Ürün ve çok sayıda partili katıldı.

Güney halkından teşekkür pankartı

Kongrede konuşmalar öncesi Sinanpaşa ilçesine bağlı Güney’in tüzel kişiliğine kavuşması ile birlikte Güneylilerin açtığı “Güney’in belediyeliği için teşekkür ederiz” pankartı dikkat çekti.

“İslam dünyasının lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır”

Toplantıda ilk konuşmayı AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan yaptı. Karahan, “Bir yerde ruh yoksa güruh vardır sadece. O kaybolan ruhları bulup aslına döndürecek gençlerdir. Liderlik tahtına oturmak için, 2023 ve 2071’de yeniden var oluş çilesi çekecek olan gençlerdir Bir gece ansızın Musul-Kerkük’ü, Haleb’ifeth edecek komutanlar gençlerdir. 14 yaşında sırtına ümmetin sorumluluğunu yükleyen Zübeyir BinAvvamgençlerdir. 16 yaşında Peygamber emriyle Medine de çalınmadık kapı bırakmayan Musab Bin Umeyr, 17 yaşında ölümü dahi göze alarak evini İslam’ın hizmetine açan erkamın sahibi İbn-i Erkam gençlerdir. AsakiriMansureyi Muhammediye ve bugün İslam dünyasının lideri Recep Tayyip Erdoğan yine sizler yani gençlerdir. “ dedi.

“AK Parti ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek kuruldu”

Karahan’ın ardından İl Genel Meclisi BaşkanıBurhanettin Çoban da bir konuşma yaptı. Çoban, “Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.” denilerek 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Parti’nin kurulduğunu hatırlattı. Çoban, “Kuruluşundan beri AK Parti İl Gençlik Kollarımızda kimler görev yapmışsa hepsine teşekkür ediyor hepsine minnettarlığımı ifade ediyorum. İl Gençlik Kolları kongremiz hayırlı olsun.” diye konuştu.

“Gençlerimiz takviye kuvvettir”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybekde,gençliği olmayanın geleceğininde olmayacağı düsturuyla kurulduğu günden bugüne AK Parti Gençlik Kolları teşkilatlarının gerçek anlamda donanımlı gençler yetiştirdiklerini dile getirdi. Zeybek, “Gençlerimiz ana kademeye yetişmiş takviye kuvvet olarak hazırlanmaktadır. Bu durum gerçekten bizleri onurlandırmaktadır. Geçmişimizden ders alarak onu iyi irdeleyip geleceğe umutla bakmak bizim en büyük şiarımızdır.” şeklinde konuştu.

“18 yılda birçok badire ve sıkıntıyla mücadele ettik”

AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, genel kurul toplantılarının bir düğün ve helalleşme günleri olduğunu söyledi. AK Parti teşkilatlarına ve davaya katkı sunan herkese teşekkür eden Dağ, “Helaleşmek önemli çünkü ne zaman nerede bir sorunla karşılaşmış olsak genç kardeşlerimiz, kadın kollarımız, ana kademe teşkilatımız hiçbir zaman ‘acaba’ diye bir soruyla bizi muhatap etmemiştir. 18 yılda birçok badire ve sıkıntı ile mücadele ettik. 18 yılda birçok badire ve sıkıntıyla mücadele ettik. Bu mücadeleler bazen darbe teşebbüsü, bazen e muhtıra ile bazen Gezi olayları, bazen 15 Temmuz darbe kalkışmasıyla, bazende yolsuzluk kılıfına büründürülmüş bir şekilde darbe girişiminde karşımıza çıktı. Eğer bu teşkilat yaşadığımız bu meseleler karşısında ‘acaba’ sözünü söylemiş olsaydı işte o zaman bizim o mücadelemiz o zaman yaptığımız kadar kolay olmazdı. Bize acaba demeyen teşkilata diyeceğimiz bize hakkınızı helal ediniz. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Dağ’ın konuşmasının ardından Milletvekili Hamza Dağ ile İl KoordinatörüKurtcan Çelebi’ye çeşitli hediyeler verildi.

“Gençler Türkiye’yi daha güzel yerlere götürecek”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 28 Şubat süreciyle pek çok zorluklar yaşadıklarını belirtti. Yurdunuseven, “Bizler hastanelerde ilaç kuyrukları yaşadık. Gençlerimiz bunları yaşamadıklarından bilmiyorlar. O nedenle sizlere bunları anlatmamız gerekiyor. Bizler gençlerimize güveniyoruz. Gençlerimiz 2023’de, 2053’de, 2073’de Türkiye’yi daha güzel yerlere götüreceksiniz.” dedi.

“Gençlik yoksa dava da harekette bir süre sonra o partide yoktur”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya konuşmasında Afyonkarahisar’da pandemi oranının ilk zamanlara göre yüzde 10’luk bir düşüşe geçtiğini söyledi. Özkaya şöyle konuştu: “İnşallah koronavirüs aşıları vurulmaya başlanıldı. Genç kardeşlerimiz AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 tarihinden sonra dünyaya geldiniz. AK Parti iktidarından önce ki sağlık v.d durumu anne, baba, eş ve dostlarınızdan çok uzun duyup dinlediniz. Bir hastanede 15 kişilik koğuşlar vardı. Hastalar, yakınları, hastanede sabaha kadar bekleyen o sandalyelerin üzerinde uyumaya çalışan insanlar vardı. Hastanelerde gruplara ayrılmıştı. Gençlik yoksa dava da harekette bir süre sonra o partide yoktur. Gençliğin varlığı gençliğin kendisini idealize etmesi bunun için çalışıp gayret etmesi olağanüstü derece de önemlidir.”

“Erdoğan gençlerimiz için tehditlere meydan okudu”

Partisinin gençlerin dinamizmi ve heyecanı ile bugünlere geldiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarınları emanet edecekleri gençler için tehditlere meydan okuduğunu ifade etti. Uluçay, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimize, Sayın Cumhurbaşkanımız daha iyi bir geleceğe sahip olun diye vesayete meydan okudu, tehditlere göğüs gerdi, darbeleri ve nice badireleri atlattı. Böylelikle Türkiye demokrasi, hak ve özgürlüklerde sınıf atladı. Marifet iltifata tabidir. Sayın Cumhurbaşkanımız sizlere daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için her alanda tarihî yatırımlara imza attı ve atmaya devam ediyor. Avrupa’nın en iyi spor tesislerini şehrimize biz kazandırdık. Şimdi dünyanın önde gelen spor kulüplerinin müsabakalarına ve antrenmanlarına ev sahipliği yapıyor. Şehrimizde Avrupa’nın en iyi termal tesisleri, AK Parti hükümetlerinin istikrarı sayesinde kuruldu. Bu yıl içerisinde yapılacak millet bahçeleri ise yine AK Parti döneminde Belediyemiz tarafından yapılacak. Gençlerimiz unutmasın ki Türkiye’de AK Parti kadar gençlere güvenen, itimat eden bir başka parti yoktur.” diye konuştu.

“Bu teşkilat Türkiye’nin umutlarını taşıyacaktır”

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cengizhan Güngörde,“İnanıyoruz ki, bu teşkilat sadece AK Parti’nin değil, Türkiye’nin de umutlarını taşıyacaktır. AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha yükseğe çıkarmak için çok çalışacağız. Üç kademesiyle il başkanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza çok büyük görevler düşüyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Cumburbaşkanımızın öncülüğünde hakikaten ülkemiz için önemli bir milat ve dönüşümdür. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin bu dönüşüm sonrasında denk gelmesi, ülkemiz için önemli bir kazanımdır. Çünkü ülkemiz bu salgın dönemini, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kazanımları, hızlı karar alabilme ve uygulayabilme imkânları sayesinde çok gelişmiş bilinen ülkelerden daha yüksek performansta bir başarıyla yürütüyor. İnşallah bu süreci de güçlü sağlık altyapımızın da desteği ile el birliğiyle atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

“2053 yılı hedefi gençlerin hedefidir”

Toplantının son konuşmasını Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yaptı. Mazlum halk ve milletlerin tek ümidinin Türkiye olduğunu kaydeden Eroğlu şunları kaydetti: Mazlum milletlerin ümidi Türkiye’dir, AK Partidir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. AK Parti milletimizin çimentosudur. AK Parti büyük Türkiye’nin özellikle hedeflerini gerçekleştireceği bir partidir. Hedefi olmayan milletler tarih sahnesinden silinir. Çünkü rotası olmayan geminin ulaşacağı bir liman yoktur. Çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımız bize hedefler gösterdi. 2023 yılı hedefimiz var. Allah’ın izniyle bunu da gerçekleştireceğimize inanıyorum. 2053 yılı hedefi ise gençlerimizin hedefidir. Afyonkarahisar ve Türkiye hazır.

Ethem Karahan güven tazeledi

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan dün yapılan seçimle tekrar Gençlik Kolları Başkanı seçildi. Yönetim kurulunda: Ahmet Sait Turgut, Ahmet Yüzbaşı, Ayşe İsceli, Ayşe Kaptan, Bekir Karaman, Bekir Keser, Betül Şevik, Burak Özer, Ebru Orçin, Emin Taşkın, Emine Sağlam, Emre Akbulut, Emrullah Keser, Enes Gündoğan, Esra Tortop, Fatih Bostan, Furkan Kalaycıoğlu, Hatice Sude Keskin, İbrahim Özkara, İhsan Dolunay, İsmail Fırın, Kübra Karahan, Kübra Yılmaz, Mehmet Altın, Mehmet Çay, Mehmet Mert Özeski, Mehmet Pınar, Mehmet Zait Çetin, Melike Nur Sarıdere, Merve Sarı, Metin Bintepe, Muhammed Sami Yalçınkaya, Murat Ege, Mustafa Koç, Mustafa Özer, Mutlu Şen, Rıdvan Tınas, Samet İhsan Yasan, Yiğithanİşgören yer alıyor.Üst Kurul Delegeleri: Ethem Karahan, Dilek Hanım Çengel, Bekir Karaman, Emrullah Keser, Selçuk Çatalkaya, Süleyman Karakuş, Halil İbrahim Bodur, Sezer Sayılı, Ahmet Aktürk, Muhammed Özkan, Muhammed Güllü, Süleyman Çay, Batuhan Kebeli seçildi.


AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi pandemi kuralları çerçevesinde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Mevcut Başkan Ethem Karahan yeniden güven tazeleyerek başkan seçildi. Kongrede konuşan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Türkiye’de AK Parti kadar gençlere güvenen başka bir parti olmadığını kaydetti.

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yoğun bir katılımla, pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kongrede tek aday mevcut başkan Ethem Karahan oldu.

Kongreye yoğun ilgi

Kongreye, AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi / Teşkilat Başkanlığı Ege Bölge KoordinatörüKurtcan Çelebi,AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cengizhan Güngör, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Genel Merkez Yerel Yönetimler İl Koordinatörü Hüseyin Sezen, milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, ana kademe, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, ilçe ve belde başkanları, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, önceki dönem AK Parti milletvekili Halil Ürün ve çok sayıda partili katıldı.

Güney halkından teşekkür pankartı

Kongrede konuşmalar öncesi Sinanpaşa ilçesine bağlı Güney’in tüzel kişiliğine kavuşması ile birlikte Güneylilerin açtığı “Güney’in belediyeliği için teşekkür ederiz” pankartı dikkat çekti.

“İslam dünyasının lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır”

Toplantıda ilk konuşmayı AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan yaptı. Karahan, “Bir yerde ruh yoksa güruh vardır sadece. O kaybolan ruhları bulup aslına döndürecek gençlerdir. Liderlik tahtına oturmak için, 2023 ve 2071’de yeniden var oluş çilesi çekecek olan gençlerdir Bir gece ansızın Musul-Kerkük’ü, Haleb’ifeth edecek komutanlar gençlerdir. 14 yaşında sırtına ümmetin sorumluluğunu yükleyen Zübeyir BinAvvamgençlerdir. 16 yaşında Peygamber emriyle Medine de çalınmadık kapı bırakmayan Musab Bin Umeyr, 17 yaşında ölümü dahi göze alarak evini İslam’ın hizmetine açan erkamın sahibi İbn-i Erkam gençlerdir. AsakiriMansureyi Muhammediye ve bugün İslam dünyasının lideri Recep Tayyip Erdoğan yine sizler yani gençlerdir. “ dedi.

“AK Parti ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek kuruldu”

Karahan’ın ardından İl Genel Meclisi BaşkanıBurhanettin Çoban da bir konuşma yaptı. Çoban, “Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak.” denilerek 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Parti’nin kurulduğunu hatırlattı. Çoban, “Kuruluşundan beri AK Parti İl Gençlik Kollarımızda kimler görev yapmışsa hepsine teşekkür ediyor hepsine minnettarlığımı ifade ediyorum. İl Gençlik Kolları kongremiz hayırlı olsun.” diye konuştu.

“Gençlerimiz takviye kuvvettir”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybekde,gençliği olmayanın geleceğininde olmayacağı düsturuyla kurulduğu günden bugüne AK Parti Gençlik Kolları teşkilatlarının gerçek anlamda donanımlı gençler yetiştirdiklerini dile getirdi. Zeybek, “Gençlerimiz ana kademeye yetişmiş takviye kuvvet olarak hazırlanmaktadır. Bu durum gerçekten bizleri onurlandırmaktadır. Geçmişimizden ders alarak onu iyi irdeleyip geleceğe umutla bakmak bizim en büyük şiarımızdır.” şeklinde konuştu.

“18 yılda birçok badire ve sıkıntıyla mücadele ettik”

AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, genel kurul toplantılarının bir düğün ve helalleşme günleri olduğunu söyledi. AK Parti teşkilatlarına ve davaya katkı sunan herkese teşekkür eden Dağ, “Helaleşmek önemli çünkü ne zaman nerede bir sorunla karşılaşmış olsak genç kardeşlerimiz, kadın kollarımız, ana kademe teşkilatımız hiçbir zaman ‘acaba’ diye bir soruyla bizi muhatap etmemiştir. 18 yılda birçok badire ve sıkıntı ile mücadele ettik. 18 yılda birçok badire ve sıkıntıyla mücadele ettik. Bu mücadeleler bazen darbe teşebbüsü, bazen e muhtıra ile bazen Gezi olayları, bazen 15 Temmuz darbe kalkışmasıyla, bazende yolsuzluk kılıfına büründürülmüş bir şekilde darbe girişiminde karşımıza çıktı. Eğer bu teşkilat yaşadığımız bu meseleler karşısında ‘acaba’ sözünü söylemiş olsaydı işte o zaman bizim o mücadelemiz o zaman yaptığımız kadar kolay olmazdı. Bize acaba demeyen teşkilata diyeceğimiz bize hakkınızı helal ediniz. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Dağ’ın konuşmasının ardından Milletvekili Hamza Dağ ile İl KoordinatörüKurtcan Çelebi’ye çeşitli hediyeler verildi.

“Gençler Türkiye’yi daha güzel yerlere götürecek”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 28 Şubat süreciyle pek çok zorluklar yaşadıklarını belirtti. Yurdunuseven, “Bizler hastanelerde ilaç kuyrukları yaşadık. Gençlerimiz bunları yaşamadıklarından bilmiyorlar. O nedenle sizlere bunları anlatmamız gerekiyor. Bizler gençlerimize güveniyoruz. Gençlerimiz 2023’de, 2053’de, 2073’de Türkiye’yi daha güzel yerlere götüreceksiniz.” dedi.

“Gençlik yoksa dava da harekette bir süre sonra o partide yoktur”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya konuşmasında Afyonkarahisar’da pandemi oranının ilk zamanlara göre yüzde 10’luk bir düşüşe geçtiğini söyledi. Özkaya şöyle konuştu: “İnşallah koronavirüs aşıları vurulmaya başlanıldı. Genç kardeşlerimiz AK Parti’nin iktidara geldiği 3 Kasım 2002 tarihinden sonra dünyaya geldiniz. AK Parti iktidarından önce ki sağlık v.d durumu anne, baba, eş ve dostlarınızdan çok uzun duyup dinlediniz. Bir hastanede 15 kişilik koğuşlar vardı. Hastalar, yakınları, hastanede sabaha kadar bekleyen o sandalyelerin üzerinde uyumaya çalışan insanlar vardı. Hastanelerde gruplara ayrılmıştı. Gençlik yoksa dava da harekette bir süre sonra o partide yoktur. Gençliğin varlığı gençliğin kendisini idealize etmesi bunun için çalışıp gayret etmesi olağanüstü derece de önemlidir.”

“Erdoğan gençlerimiz için tehditlere meydan okudu”

Partisinin gençlerin dinamizmi ve heyecanı ile bugünlere geldiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarınları emanet edecekleri gençler için tehditlere meydan okuduğunu ifade etti. Uluçay, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz gençlerimize, Sayın Cumhurbaşkanımız daha iyi bir geleceğe sahip olun diye vesayete meydan okudu, tehditlere göğüs gerdi, darbeleri ve nice badireleri atlattı. Böylelikle Türkiye demokrasi, hak ve özgürlüklerde sınıf atladı. Marifet iltifata tabidir. Sayın Cumhurbaşkanımız sizlere daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için her alanda tarihî yatırımlara imza attı ve atmaya devam ediyor. Avrupa’nın en iyi spor tesislerini şehrimize biz kazandırdık. Şimdi dünyanın önde gelen spor kulüplerinin müsabakalarına ve antrenmanlarına ev sahipliği yapıyor. Şehrimizde Avrupa’nın en iyi termal tesisleri, AK Parti hükümetlerinin istikrarı sayesinde kuruldu. Bu yıl içerisinde yapılacak millet bahçeleri ise yine AK Parti döneminde Belediyemiz tarafından yapılacak. Gençlerimiz unutmasın ki Türkiye’de AK Parti kadar gençlere güvenen, itimat eden bir başka parti yoktur.” diye konuştu.

“Bu teşkilat Türkiye’nin umutlarını taşıyacaktır”

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Cengizhan Güngörde,“İnanıyoruz ki, bu teşkilat sadece AK Parti’nin değil, Türkiye’nin de umutlarını taşıyacaktır. AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha yükseğe çıkarmak için çok çalışacağız. Üç kademesiyle il başkanlarımıza, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza çok büyük görevler düşüyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Cumburbaşkanımızın öncülüğünde hakikaten ülkemiz için önemli bir milat ve dönüşümdür. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin bu dönüşüm sonrasında denk gelmesi, ülkemiz için önemli bir kazanımdır. Çünkü ülkemiz bu salgın dönemini, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kazanımları, hızlı karar alabilme ve uygulayabilme imkânları sayesinde çok gelişmiş bilinen ülkelerden daha yüksek performansta bir başarıyla yürütüyor. İnşallah bu süreci de güçlü sağlık altyapımızın da desteği ile el birliğiyle atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

“2053 yılı hedefi gençlerin hedefidir”

Toplantının son konuşmasını Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yaptı. Mazlum halk ve milletlerin tek ümidinin Türkiye olduğunu kaydeden Eroğlu şunları kaydetti: Mazlum milletlerin ümidi Türkiye’dir, AK Partidir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. AK Parti milletimizin çimentosudur. AK Parti büyük Türkiye’nin özellikle hedeflerini gerçekleştireceği bir partidir. Hedefi olmayan milletler tarih sahnesinden silinir. Çünkü rotası olmayan geminin ulaşacağı bir liman yoktur. Çok şükür Sayın Cumhurbaşkanımız bize hedefler gösterdi. 2023 yılı hedefimiz var. Allah’ın izniyle bunu da gerçekleştireceğimize inanıyorum. 2053 yılı hedefi ise gençlerimizin hedefidir. Afyonkarahisar ve Türkiye hazır.

Ethem Karahan güven tazeledi

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan dün yapılan seçimle tekrar Gençlik Kolları Başkanı seçildi. Yönetim kurulunda: Ahmet Sait Turgut, Ahmet Yüzbaşı, Ayşe İsceli, Ayşe Kaptan, Bekir Karaman, Bekir Keser, Betül Şevik, Burak Özer, Ebru Orçin, Emin Taşkın, Emine Sağlam, Emre Akbulut, Emrullah Keser, Enes Gündoğan, Esra Tortop, Fatih Bostan, Furkan Kalaycıoğlu, Hatice Sude Keskin, İbrahim Özkara, İhsan Dolunay, İsmail Fırın, Kübra Karahan, Kübra Yılmaz, Mehmet Altın, Mehmet Çay, Mehmet Mert Özeski, Mehmet Pınar, Mehmet Zait Çetin, Melike Nur Sarıdere, Merve Sarı, Metin Bintepe, Muhammed Sami Yalçınkaya, Murat Ege, Mustafa Koç, Mustafa Özer, Mutlu Şen, Rıdvan Tınas, Samet İhsan Yasan, Yiğithanİşgören yer alıyor.Üst Kurul Delegeleri: Ethem Karahan, Dilek Hanım Çengel, Bekir Karaman, Emrullah Keser, Selçuk Çatalkaya, Süleyman Karakuş, Halil İbrahim Bodur, Sezer Sayılı, Ahmet Aktürk, Muhammed Özkan, Muhammed Güllü, Süleyman Çay, Batuhan Kebeli seçildi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil