resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 4 Aralık 2021 127 Görüntüleme

Ak Gençler ‘Genç İHH’ ekibinin ruhuna lokum dağıttı

Genç İHH ekibinden trafik kazası sonucu vefat eden genç için AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları tarafından yatsı namazı sonrasında İmaret Camii’nde lokum dağıtıldı.

İstanbul Genç İHH’nin Bursa’da düzenleyeceği Teknoloji Kampı’na giderken trafik kazası sonucu yaşamlarını yitiren Kağan Talip Tığlı (25), Muratcan Kaya (21), Yusuf Taha Göktaş (22) ve Tarık Kesekçi’nin (26) ruhuna Afyonkarahisar’da lokum dağıtıldı. AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı program yatsı namazına müteakip İmaret Caminde yapıldı. Namaz çıkışı cemaate lokum dağıtan AK Gençler gençlerin ruhuna dua okuttu.

“Hem gençtiler hem de önemli projelere imza atmışlardı”

Burada bir açıklama yapan Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, “Türkiye pırlanta gibi dört gencini maalesef acı bir kazada kaybetmiştir. Ülkemizin bugününde emeği olan ve yarınlarını kuran kıymetli gençlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Hem gençlerdi hem de çok önemli projelere imza atmışlardı. Her birinin yetişmesi için büyük emekler harcanan gençlerimiz maalesef ebedi aleme göç etti. Biz de AK Gençler olarak onların ruhuna lokum dağıtarak dua okuttuk. Rabbim mekanlarını cennet eylesin” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil