Ana Sayfa Kültür 6 Kasım 2021 212 Görüntüleme

Ahmet Aslan Afyon’da konser verdi

Çıktığı Anadolu turnesi kapsamında Afyon’a gelen sanatçı Ahmet Aslan Hattat Karahisari Kültür Merkezinde Afyonlu hayranlarına konser verdi.

Afyon’da yapılan konser kültür ve sanat faaliyetleri organizasyonu yapan gazeteci Ömer Mazi’nin destek ve katkılarıyla yapıldı. Kendine özgü tarzıyla geniş bir hayran kitlesi olan Ahmet Aslan’ın solo konserini izlemek için salonu dolduranlar bir buçuk saatlik konser sonrası Aslan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

Kültür ve sanata destek

Afyon’u özel tiyatrolarla buluşturan Ömer Mazi, Ahmet Aslan’ın konserine destek oldu. Akdeniz’de başlayıp Ege’de bitecek olan konserler serisinde Afyon ayağına destek verdiklerini belirten Ömer Mazi, “Afyonkarahisar Valilisi Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şehrimizin bir kültür ve sanat şehri olması için yaptıkları çabaları görüyoruz. Ben de üzerime düşeni yapıp onlara kendi açımızdan destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Gazeteci Ömer Mazi, “Bir gazeteci ve özel kuruluş olarak şehrin kültür ve sanat hayatına 5 yıldır olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya, Afyonkarahisar’ı tiyatro, konser, sergi gibi organizasyonlarla buluşturmak için elimden gelen gayreti göstermek istiyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ‘Afyon daha iyisini hak ediyor’ sloganımız ile Afyonkarahisarlı dostlarımızı kültür ve sanatla buluşturmaya   devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil