resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Yaşam 29 Kasım 2021 124 Görüntüleme

Afyonkarahisarlı üniversite öğrencileri Ankara’da bir araya geldi

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği ile Sandıklılar Vakfı'nın birlikte düzenledikleri üniversite öğrencilerinin tanışma ve kaynaşmasına vesile olacak kahvaltılı toplantı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'in ev sahipliğinde geçtiğimiz Cumartesi günü Yenimahalle Belediyesi yemek salonunda gerçekleşti.

Afyonkarahisarlı gençlerin birçoğunun sınavlarının olmasına rağmen programa ilgi bir hayli fazlaydı.

Yoğun programı nedeniyle kahvaltıya katılamayan Belediye Başkanı Fethi Yaşar, mesaj yoluyla Ankara’da eğitim gören tüm öğrencilere başarı dileklerini gönderdi.

“Gençlerimizin her zaman yanında olacağız”

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği genel başkanı Mehmet Ali Özerkan, toplantıda yapmış olduğu konuşmada “Afyonkarahisar’dan üniversite eğitimi için Ankara’ya gelen sevgili öğrenciler; Sizler ailelerinizin, bizlerin ve ülkemizin geleceğisiniz. Her biriniz ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzüsünüz. Ankara’da dernek olarak bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizim sizlerden tek isteğimiz derslerinize çok iyi çalışarak sene kaybına uğramadan mezun olmanız ve ülkemizin kalkınması adına üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmenizdir” dedi.

Daha sonra Sandıklılar Vakfı Başkanı Vedat Çavuş yaptığı konuşmayı bazı geçmiş örneklerle süsleyerek, üniversite eğitimi için Ankara’da bulunan öğrencilere başarı dileklerini iletti. Değerli büyüğümüz Emekli Albay Ahmet Bilginsoy, Afyonkarahisarlı hemşehrimiz Savaş Demiröz ile dernek ve vakıf yöneticilerinin hazır bulunduğu, öğrencilerin motivasyonuna katkı veren kahvaltılı toplantı, daha sonra tekrar bir araya gelmek temennileriyle son buldu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil