resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa İlçeler 15 Kasım 2021 114 Görüntüleme

Afyonkarahisar bölgede Sandıklı rüzgârı esiyor

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda Afyonkarahisar’da bulunan belediyeler ve parti ilçe başkanlarına, Jeotermal seralarda üretilen çiçek, domates ve meyve kurusu hediye ediliyor.

Sandıklı Belediyesi görevli personelleri tarafından Başkan Mustafa Çöl’ün selamları ile verilen hediyelerden duydukları memnuniyeti ifade eden belediye ve ilçe başkanları, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün bu nazik hediyesi için teşekkürlerini ifade ederek, selamlarını gönderiyorlar.

Parti ayrımı gözetmeksizin bütün belediyelere Sandıklı İlçesi’nde üretilen çiçek, domates ve meyve kuruları verilirken, Afyonkarahisar ortak paydada çalışan bütün belediyeler Başkan Mustafa Çöl’ün selamı iletilerek hayırlı işler dileklerinde bulunuldu.

Başkan Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için bu görevlerde bulunuyoruz. Hangi parti olduğu gözetmeksizin ve siyasi bir kazanç söz konusu olmaksızın, Afyonkarahisar’ımıza bağlı bütün Belediyelerimize kendi imkânlarımızla Sandıklı ilçemizden bir selam göndermek istedik.

Bu vesileyle altında suyunun, üstünde insanlarının sıcakkanlı olduğu, Termal diyarı Sandıklı ilçemizden bütün dostlarımıza, başkanlarımıza, yöneticilerimize, vatandaşlarımıza selam ve dua gönderiyoruz” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil