FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Türkiye 16 Şubat 2021 290 Görüntüleme

Afyon Tabipler Odası Nerede?

Kahramanmaraş tabipler Birliği’nden Merkez Birliği’ne gönderme yaparak merkez Tabipler Birliği’nin istifasını talep etti.

Türk Tabipler Birliği’nin sosyal medya hesaplarından paylaştıkları

“ACILARINI PAYLAŞIYORUZ

Gare’de yaşamını yitirenlerin kederli ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyor, acılarını paylaşıyor ve 13 yurttaşımızın sağ salim kurtarılamaması nedeniyle de çok üzgün olduğumuzu belirtiyoruz.

Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi” mesajına Kahramanmaraş Tabipler Birliğinden sert karşılık geldi…

Kahramanmaraş Tabipler Birliği Başkanı Lütfi Tiyekli önce “Kahramanmaraş Tabip Odası olarak katilleri ve açık/örtülü destekçilerini kınıyoruz. Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi üyelerinin açıklaması sadece kendilerini bağlar.

mesajını paylaştı ardından da Başkan Tiyekli “Kahramanmaraş Tabip Odası Başkanı olarak tavrınızı kınıyorum. 13 Vatan evladını katledenleri kınayamamanız, samimiyetsizliğinizin en büyük göstergesidir. Sayın Merkez Konseyi üyeleri lütfen çöreklendiğiniz Türk Tabipleri Birliği’ni en kısa zamanda terk edin.” mesajı ile Türk tabipler Birliği Merkezine sert bir açıklama yayınladı…

Biz de Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği olarak Tabipler Odası Merkez konseyini kınıyoruz….

kendilerine hak ettikleri şekilde cevap veren Kahramanmaraş Tabipler Odasını sergiledikleri dik duruş sebebiyle tebrik ediyoruz.

Ve Afyonkarahisar Tabipler Odası’ndan da aynı hassasiyeti bekliyoruz….

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil