FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 30 Temmuz 2022 229 Görüntüleme

Afyon Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nden Başkan Dr. Mustafa Çöl’e ziyaret

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Afyon Gençlik Hizmetleri Müdürü Ahmet Ertürk ve Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz’dan oluşan heyet Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ü ziyaretinde karşılıklı istişarelerde bulunarak, ilimizde ve ilçedeki yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürü Murat Araz’ın göreve başlamasından sonra sporcu alanında gözle görülür büyük bir artışın olduğunu, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün bu konuda desteklerini sonuna kadar hissettiklerini, bu bağlamda Sandıklı İlçesi’nde yapılan spor faaliyetlerini takdirle takip ettiklerini vurguladılar.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı Gençlik Spor İlçe Müdürümüz başta olmak üzere bütün çalışan personeline, ilçemizde sporun değişik kollarında yaptığı etkinlikler için teşekkür ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Başkan Dr. Mustafa Çöl Afyonkarahisar Gençlik Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu nezdinde bütün heyeti ilçemizde misafir etmekten duyduğu memnuniyeti belirterek, yeni açılacak olan Vali Gökmen Çiçek Spor Kompleksi ile daha fazla sporcumuzu ilçemize kazandıracaklarını ifade ettiler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil